Ev tekstil markaları

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda ev tekstilinin vazgeçilmezi olan örtü modelleri hakkında konuşacağız.

Bahar ayları gelmeye başladı ve havalar yavaş yavaş ısınıyor. Bu durumda örtü kullanımı da ciddi derecede farklılık göstermeye başlayacaktır.

Tabiri caiz ise kışlıkların kaldırılıp yazlıkların indirilmeye başlandığı bir döneme giriyoruz.

Peki ama kullandığınız yazlıklar (ya da kullanacağınız örtüler) nasıl?

Sizi mutlu etmeyen tasarımları var mı?

Eğer böyle bir durum var ise, bahara özgü örtüler konusunda farklı kreasyonlar çalışabilirsiniz.

Evinizde uygulayacağınız ve kendi imkanlarınız ile organize edeceğiniz bahar için örtü modelleri, hem size estetik bir kullanım alanı sunacak, hem de farklılık sayesinde yeniliklere de adapte olmuş olacaksınız.

Örtülerinize renkli kumaşlar ile bir kılıf yapabilirsiniz örneğin. Bunun için ister hazır örtü kılıfı alın, isterseniz de beğendiğiniz bir kumaş satın alarak (örtünüzün ya da örtülerinizin metre karesine göre) örtünüze kendiniz tasarım yapabilirsiniz.

Mesela son zamanlarda moda olan bir akım var (2016 örtü modası diyebiliriz bu akıma). Çocuklarının ya da aile bireylerinin fotoğrafına yapılan örtü baskıları.

İhtiyaçlardan ziyade estetik arayışlarınıza bir merhem olacak olan bu tasarım, belki de yaz aylarının tüm rengini üzerinizde hissetmenizi sağlayacak.

İster yaz mevsiminde çektirdiğiniz bir fotoğraf olabilir, isterseniz de size yazın huzurunu anlatan farklı görselle olabilir.

Tercihlerinizde kesinlikle özgürsünüz. Bahara özgü örtüler konusunda bu tasarım fikirlerini denemenizi tavsiye ediyoruz.

Renklerine göre her tasarım, kendi dünyasını oluşturur iken, siz de kendi ev tekstili tasarımlarınızı bu dünyaya göre organize edebilirsiniz.

Size daha canlı fikirler sunabilmek için bir galeri hazırladım. Bu galeride birbirinden farklı örtülerle ev tekstili stilinizi yansıtacak örnek modellere göz atabilirsiniz.

27 farklı örtülerle ev tekstili

Örtüleri görüntülemek için görsellerin üzerine tıklayınız.

Baharlık ve yazlık örtüleri umarım beğenmişsinizdir. Yatak örtülerinden koltuk örtülerine, masa örtülerinden kırlentlere birçok çeşit ile evinize renk katabilir. Bahara ve yaza hazırlayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here