perde siparişi

Aydınlatma Armatürü Konusunda Yılın Trendi Sıklık



Aydınlatma armatürleri hepimizin bildiği gibi uzun yıllardır evlerimizde, ofislerimizde kullanmaya devam ettiğimiz olmazsa olmaz ürünler arasında yer almakta. Bu bağlamda ilerleyen teknolojinin de  etkisi ile günden güne gelişim göstermeye devam eden aydınlatma sektöründe, armatür modellerinin de gelişim göstermeye devam ettiğini söyleyebiliriz. Özellikle son dönemde armatür aydınlatma ürünleri konusunda enerji verimliliği ve aydınlatma değerleri gibi faktörlere ek olarak; mükemmel tasarıma sahip aydınlatma armatürü daha fazla ön plana çıkmakta. Genel olarak özetleyecek olursak, günümüzde bir sanat alanı olma yolunda yürüyen aydınlatma sektörünün olmazsa olmaz ürünleri arasında armatür ürünleri gelmektedir.



Yeni trend aydınlatma armatürü

Aydınlatma armatür ve ampulleri
Aydınlatma armatür ve ampulleri

Armatür tasarımları günümüzde, aydınlatma firmaları tasarından sürekli olarak geliştirilme ve özellikle proje bazlı çalışmalarda sanat eseri olarak nitelendirilebilecek şıklıkta çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Yeni yapılan hava limanları, ofisler ve rezidanslar gibi alanlar da sağlanan aydınlatmalar günümüzde proje bazlı olarak yürütülmekte ve bu  çalışmalarda mutlak suretle aydınlatma armatürleri kullanılmaktadır. Özellikle lüks rezidanslarda tercih edilen trend bir modelden bahsettiğimizi bir kez daha belirtmemiz gerekiyor.

MUTLAKA OKUYUN:  Klasik Oturma Grubu Modellerinde Şok Fiyat!

İçinde bulunduğumuz 2019 yılında proje bazlı aydınlatmanın önemi arttırması ile armatür seçiminde şıklığın önemi de günden güne artmaktadır. Duvara gömülü aydınlatma armatürleri, lineer aydınlatma armatürleri gibi birçok farklı alanda kullanılan armatürler günümüzde genellikle aydınlatma tasarımcıları ve mimari tasarımcıların ortak çalışmaları sonucu tercih edilmektedir. Tamamı ile mimari tasarımı tamamlayan etmenlerden olan aydınlatma armatürleri birçok noktada günümüzde mimarı açıdan tasarımın en önemli parçası haline gelmiş durumdadırlar.

Aydınlatma armatürleri konusunda günden güne artan şıklık ihtiyacının, özellikle de gelişen LED aydınlatma teknolojilerinin de etkisi ile ilerleyen günlerde daha fazla artacağını ifade edebiliriz. Önümüzdeki yıllarda daha büyük bir trend haline gelecek olan aydınlatma armatürü tasarımı ile söz sahibi dekorasyonlar oluşturmak için tercih edilecek önemli aksesuarlar arasında diyebiliriz. Aydınlatma armatürleri konusunda daha fazla bilgi almak isteyen okurlarımız https://www.eaeaydinlatma.com/tr/urunler/ic-aydinlatma/siva-ustu-sarkit-404 bağlantısına göz atarak, tamamen yerli üretim armatür modellerine göz atabilirler. Çin’den Amerika’ya kadar dünyanın hemen hemen her noktasında önemini arttırmaya devam eden sektörlerden olan aydınlatma sektörü ve ürünleri konusunda gelecek günlerdeki yazılarımızda sizlere güncel bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

MUTLAKA OKUYUN:  Her Mutfak Stiline Uygun Fayans Modelleri VitrA'da




Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x