Avcılar Ambarlı Bit Pazarı Nerede, Hangi Günler Açık?


Avcılar Ambarlı bit pazarı vatandaşlar tarafından çok büyük rağbet görüyor. Peki, Avcılar bit pazarı nerede? Birçok ürünün uygun fiyattan sunulduğu Avcılar bit pazarı hangi günler açık? İstanbul’un Avcılar ilçesinin Ambarlı mahallesinde bulunan bit pazarına gösterilen ilgi her geçen gün artıyor. Gelin, birlikte bu güzel bit pazarı hakkında bilinmeyenlere bir göz atalım!


Avcılar Ambarlı Bit Pazarı Nerede, Hangi Günler Açık?
Avcılar Ambarlı Bit Pazarı

Avcılar bit pazarında neler satılıyor diyecek olursanız genellikle artık kullanılmayan modası geçmiş ürünler, ikinci el eşyalar ve bazı antika eşyalar satılıyor. Kıyafetten teknolojiye, antikadan çanak çömlek ve zücaciye ürünlerine kadar birçok ürün çeşidini görmek mümkün. Avcılar Ambarlı semt pazarına vatandaşların çok büyük ilgi gösterdiğini söylememiz gerekiyor. Avcılar Ambarlı bit pazarında onlarca esnaf bulunuyor. Düzenli olarak tezgâh açan ve sunduğu ürünler ile halkın inanılmaz ilgisiyle karşılaşan pazar esnafı bu durumdan çok memnun olduğunu belirliyor. Ekonomik krizin etkisiyle insanların alım gücünün düşmesi bu tarz pazarların çok daha işlevsel olmasını sağlıyor. Ayrıca geri dönüşümü de teşvik eden bu pazarlardan bir başkasının ihtiyaç duymadığı ürünler değerlendirilerek ekonomiye dönüştürülüyor. Ambarlı bit pazarında kullanılmayan eşyalar çöp yerine insanlara katkı sağlayacak şekilde dönüştürülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Uçak Koltukları Nasıl Yatırılır?

İstanbul’da benzer bit pazarları bulunuyor. Avcılar Ambarlı semt pazarında da birçok ürün çok uygun fiyatlarla tüketicilere sunuluyor. Avcılar bit pazarının son zamanlarda büyük rağbet görmesinde internette canlı yayın yapan Youtuberların da katkısının çok büyük olduğunu söylememiz gerekiyor. Özellikle yapılan yayın ve içeriklerde tüketicilerin aklındaki soruları yanıtlayan Youtuberlar, bu pazardaki alışveriş alışkanlıklarına doğrudan etki ediyor. Biz de bu içeriği “Avcılar bit pazarı nerede?”, “Avcılar bit pazarı nasıl gidilir?”, “Avcılar bit pazarı hangi günler açık?” ve benzeri sorulara yanıt vermek için hazırladık.


Avcılar Ambarlı Bit Pazarı Nerede?

Avcılar Ambarlı Bit Pazarı Nerede, Hangi Günler Açık?
Avcılar Ambarlı Bit Pazarı nerede?

Avcılar Ambarlı bit pazarı İstanbul’da bulunuyor. Avcılar ilçesinin Ambarlı mahallesinde yer alan bir semt pazarıdır. Avcılar Belediyesi himayesinde yer alan Ambarlı semt pazarı çok fazla ilgi gören nadir pazarlardan biridir. Avcılar Ambarlı bit pazarında yok yok. İkinci el ürünlerden tutun da elektronik eşyalar, teknolojik ürünler, ayakkabı, kıyafet çeşitleri yer alıyor.

İstanbul’da yaşayanlar tarafından sıklıkla sorulan “Avcılar bit pazarına metrobüsle nasıl gidilir?” sorusuna da hemen cevap verelim. Avcılar bit pazarı yol tarifine gelecek olursak metrobüs ile İstanbul Üniversitesi Kampüsü durağında indikten sonra sol tarafta yer alan okulun arka tarafından Ambarlı minibüslerine binerek Ambarlı Semt Pazarı durağında inerek bit pazarına ulaşmanız mümkün. Son olarak, halk otobüsü ile ulaşmak isteyenler 760 Otobüsü ile hızlı bir şekilde semt pazarına ulaşabilirler.


Avcılar Semt Pazarı Yol Tarifi

Google Maps’e ulaşmak için tıklayın.


İstanbul’da birçok semt pazarı bulunuyor. Bunların içerisinde en fazla ilgi görenlerden biri olan Avcılar Ambarlı bit pazarında ortalama olarak 400-500 kadar esnaf tezgâh açarak satış yapıyor. Ambarlı bit pazarına sadece Avcılar ilçesinde yaşayanlar değil, İstanbul’un diğer semtlerinden de müşteriler akın akın alışveriş yapmaya geliyor. Bununla birlikte Ambarlı bit pazarının ünü İstanbul dışına da ulaştığı için tüm Türkiye’den ziyaretçi akınına uğradığını da belirtmek gerekiyor. Evde yapılabilecek dekoratif eşyalar için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Mobilyada Cayma Hakkı: Mobilya İade Şartları Nedir?

Avcılar Ambarlı Bit Pazarı Hangi Günler Açık?

Avcılar Ambarlı Bit Pazarı Nerede, Hangi Günler Açık?
Avcılar Ambarlı Bit Pazarı hangi günler açık?

Sadece “Pazar” günleri açılan Avcılar bit pazarına sabahın ilk saatlerinden itibaren vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Her pazar günü eksiksiz hazır olan Ambarlı bit pazarına erkenden gelerek çok kaliteli ürünler bulmanız mümkün. Bununla birlikte kaliteli ürünleri piyasanın çok altına satın almak mümkün oluyor. Hem alan hem de satan memnun oluyor. İstanbul’da yaşayanlar hafta sonu pazar günü ihtiyaçlarını karşılamak için muhakkak Avcılar bit pazarını ziyaret ediyor.


İnternet fenomenleri tarafından uğrak nokta haline gelen Avcılar Ambarlı bit pazarına henüz gitme imkanı bulamayıp bir göz atmak isteyenler aşağıdaki videoyu izleyerek bit pazarı hakkında geniş bilgilere sahip olabilir.

YouTube video


Değerli ziyaretçimiz, Avcılar semt pazarı hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Avcılar bit pazarını gezme imkânı buldunuz mu? Varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Avcılar bit pazarı adresi nedir?

Avrıcalar ambarlı bit pazarı açık adresi, Ambarlı Mahallesi, Siteler Bölgesi, Fevzi Çakmak Caddesi, 46A, 34315 Avcılar/İstanbul’dur.

Avcılar bit pazarında neler var?

Avcılar bit pazarında antika ürünlerin yanı sıra ikinci el ürünler yer alıyor. Özellikle elektronik eşyalar, teknolojik ürünler, ayakkabı, kıyafet çeşitleri yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  iPhone 13’ün Öne Çıkan Özellikleri

Avcılar bit pazarı ne zaman açılıyor?

Avcılar bit pazarı, her hafta pazar günü sabahın ilk saatleri ile açılıyor. Satıcılar, sabah ezanından sonra tezgahlarını hazırlıyorlar.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 1 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x