Yüzde 50 Doğalgaz Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Modern Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

Deri Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

5 Dakikada Hediye Kutusu Nasıl Yapılır?

Avangard Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 18 Ocak 2017
671

Yatak odası seçimleri özgür fikirlerin daha net uygulandığı alanlardır. Yatak odasını misafirlerinizin kullanımına sunmayacağınız için tasarımından mobilyasına kadar çok daha özgür düşünceler ile dekore edebilirsiniz. Bu özgür düşünceler arasında avangard yatak odası takımı ve avangard yatak odası başlıkları önemli bir yere sahiptir.

Avangard yatak odası takımı

Avangard yatak odası takımları, klasik çizgilerini tam olarak kaybetmeden modern çizgileri içinde barındırarak ihtişamı ve gösterişi ön plana çıkaran yatak odası takımlarıdır. Bu takımlarda renkler de önemli bir yere sahiptir.

Avangard yatak odaları

Daha çok tercih edilen renkler beyaz, koyu kahve ve ceviz renkleridir. Bu renklerin dışında bej renkler de son dönemde çokça kullanılmaya başlanmıştır. Avangard tarzı yatak odası modellerinde gardırop kapakları istediğiniz biçimde diyazn edilebilmektedir.

Modern yatak odası nasıl dekore edilir yazımı okuyarak dekorasyon hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üreticiler müşterinin tercihine göre sürgülü ya da klasik açılan kapak modellerini yapabilmektedirler. Avangard tarzı yatak odası başlıkları klasik ve modern çizgilere sahip yatak odası başlıklarından daha ihtişamlı ve gösterişli durmaktadır.

Adeta bir padişah yatağı havası veren bu mobilyaların tercih sebeplerinden biri de bu özelliği barındırmasıdır. Avangard yatak odası için mekân genişliği, duvar renkleri ve ışıklandırma mobilya tercihini doğrudan etkilemektedir.

Bunlardan odanın genişliğine müdahale edemeyeceğinize göre odanın metrekaresine uygun mobilya tercihinde bulunmak ve rengini de eğer oda dar ise açık tonlara uygun seçmek gerekir.

Aşağıdaki videodan örnek yatak odası avangard modellerine bakabilirsiniz.

 

 

Avangard yatak odası modelleri

Avangard diye tabir ettiğimiz yatak odası takımları İnegöl mobilya üretimi ve Kayseri’deki fabrikada üretilen avangard yatak odası Bellona, avangard yatak odası İstikbal modelleri de çok tercih edilen avangard tarzı yatak odası markalarıdır.

Ankara sitelerde de avangard tarzı yatak odası modellerini bulmak mümkündür.

Avangard yatak odası fiyatları

Markalı ürünlerin marka değerini ve kalitesini de satın aldığınızı düşünerek yatak odasında avangard seçimini yapmak gerekir.

Ortalama 3 bin liradan başlayan fiyatlar “lükste sınır yoktur” kuralına göre epey yukarılara kadar çıkmaktadır.

Avangard takımların fiyatları için fiyatı belirleyen sadece marka değil aynı zamanda kullanılan malzemelerin kalitesi ve oluşturulan yeni dizaynlardır.

Kullanışlı olması da şüphesiz avangard mobilya tercihinde hem fiyatın hem de seçeneklerin çeşitliliğini artırmaktadır. Kalitesine güvendiğiniz mağazalardan ya da üreticilerden alış veriş yapmanızı öneririz.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: 2017 Ev Dekorasyon Trendleri - Ev Dekorasyon Fikirleri on 19 Ocak 2017

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Mix & Match Sandalye ile Dekorasyon

Mix & Match Sandalye ile Dekorasyon

14 Ağustos 2015
1.397
Çimstone Mutfak Tezgahı Uygulaması

Çimstone Mutfak Tezgahı Uygulaması

23 Ağustos 2016
3.910
Birbirinden Güzel Ranza Modelleri

Birbirinden Güzel Ranza Modelleri

16 Şubat 2016
4.816
Banyolarda Küvet mi, Duş mu?

Banyolarda Küvet mi, Duş mu?

30 Nisan 2015
6.057
Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

24 Haziran 2015
4.566
Çocuklar için Paletten Minik Ev

Çocuklar için Paletten Minik Ev

16 Ağustos 2015
6.949
Dekoratif Alfabe Raflar

Dekoratif Alfabe Raflar

4 Ekim 2015
5.811