Avangard Salon Takımı ile Tasarım Fikirleri

1
520

Avangard salon takımı ile döşenen evler sadece avangard mobilya tercihinde bulunmuş ev sahiplerini ilgilendirir. Aslında mobilya seçimini yapmış olmak aynı zamanda tarzı ve zevki de ortaya koyduğundan ön çalışma yapıldığının da bir göstergesidir.

Avangard salonlar ve avangard salon takımı klasik mobilyaların modern çizgilerle birleşerek oluşturduğu ahengi yansıtmaktadır.

blank
Avangard salon takımları

Salon takımı belirlerken salonunuzun genişliği birinci düşüneceğiniz özelliktir. Eğer dar bir salona geniş avangard salon takımı sığdırmaya çalışırsanız salonu eşya ile boğacağınız için ferah olmaktan çıkarırsınız.

Sadece mekânın genişliği değil aynı zamanda mobilyaların rengi, mobilyalarda kullanılan kumaşların deseni, mobilyaların modeli de avangard salon takımı tercihi için belirleyici unsurlar arasındadır.

Avangard salon takımı dekorasyonu

Avangard salon dekorasyon modellerinde duvarların renkleri de mekânın ferahlığı için önemli bir yere sahiptir. Çok geniş salonlar için nispeten daha canlı ve koyu renkler seçilebilir ancak biz avangard salon takımı kullanılan mekânlarda daha çok bej tonların ağırlıklı olduğu renklerin seçilmesi taraftarıyız.

Sadece duvar rengi ve mobilya seçimi ile salonunuz tam olarak hazır hale gelmez. Avangard salon takımı diyaznında da klasik salon düzenleme kuralları geçerlidir.

blank
2017 avangard salon takımları

Salon trafiği adı verilen insanların geçiş alanlarını mobilyalar ile siz düzenleyeceksiniz. Bu alanların çok dar olması ya da çok fazla geniş olması tercih edilmez.

Bu kurala uygun olarak düzenlenen salonların daha ferah bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Avangard salon takımı için odak noktası belirleme de önemli kurallardan biridir.

Avangard salon takımı için üçlü koltuk, manzaralı bir pencere, televizyon, yemek masası odak noktası olarak seçilebilir. Kendi zevkinize göre zaman zaman odak noktalarını farklı alanlara kaydırabilir ve avangard salonlar için yeni dekorlar oluşturabilirsiniz.

Avangard modelleri içerisinde yatak odaları da bulunuyor. Avangard yatak odası için yazımı okuyabilirsiniz.

Avangard salon takımları

Avangard salon takımlarının çeşit olarak çok farklı ve fazla olduğunu görüyoruz. Evini yenileyecekler ya da yeni evlenenler için düşünülmüş bu mobilyalarda çok fazla tercih şansının olması bazen seçimi de zorlaştırmaktadır.

Mobilya türüne karar verdikten sonra mobilyaları kullanacağınız kişi ya da kişilerle beraber bir tercihte bulunmak en doğru seçim olacaktır. Tabii yine de bir uzmandan yardım alırsanız seçiminizi daha isabetli yapmış olursunuz.

Avangard salon örnekleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here