Arnica Elektrik Süpürgesi Seçenekleriyle Temizliğin Keyfine Varın


Yaşam alanlarının temizliğinde en sık kullanılan ev aleti kuşkusuz elektrik süpürgesi. Gün geçtikçe çeşitlenen elektrik süpürgeleri, hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ancak her yaşam alanının ihtiyaç duyduğu elektrik süpürgesi özellikleri farklılık gösterebiliyor. İşte tam da bu noktada farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlamış olduğu Arnica elektrik süpürgesi modelleri ile öne çıkıyor. Ergonomik, teknolojiyle bütünleşen ve yenilikçi özellikler sunan Arnica elektrik süpürgeleri, hijyenik yaşam alanlarına çok daha kolay sahip olmanızı sağlıyor. Tercihinize, ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler arasında seçim yapmak için gelin, modellere göz gezdirelim…

Arnica Tesla Premium İle Sessiz Ama Bir O Kadar Etkili Temizlik

Arnica Elektrik Süpürgesi Seçenekleriyle Temizliğin Keyfine Varın
Arnica elektrik süpürgesi tesla premium silver

Küçük bir bebeğiniz var ve bebeğinizin uyku düzeninin bozulmasını asla istemiyorsunuz… Sizin için sessiz elektrik süpürgesi tavsiyemiz: Arnica Tesla Premium! Sessiz çalışan modeller arasında yer alan Tesla Premium’un yüksek emiş gücü sayesinde tozlardan etkili bir şekilde kurtulurken sessizliğin de keyfine varabilirsiniz. Ultra sessiz özelliğe sahip bu elektrik süpürgesi sadece 70 dB ses çıkarıyor. Arnica Tesla Premium, güçlü motoruna rağmen size A sınıfı enerji tüketimi avantajı da sağlıyor. Aynı zamanda bu ürün, 5 farklı hız kademesi özelliğine sahip olduğu için perde, halı, sert zemin, koltuk ve diğer tüm yüzeylerde rahatlıkla temizlik yapmanızı sağlıyor. Tesla Premium, özel olarak geliştirilen 3 in 1 emniyet sistemi ile süpürgenizi dik konumda tek elinizle taşıdığınız zamanlarda bile haznenin açılmasını önlüyor. Hem temizlik hem de kullanım kolaylığı açısından ideal olan ürün, ulaşılması zor alanlardaki tozlara bile kolayca erişebilmenizi sağlıyor. Hepa 13 filtresi sayesinde ise en küçük toz zerreciklerini bile yok edebiliyorsunuz.

Arnica Elektrik Süpürgesi Pika, Mila ve Tesla ile Tozlara Geçit Yok!

Arnica’nın Pika, Mila ve Tesla serileri toz torbasız elektrik süpürgesi modellerine sahip. Arnica’nın yüksek filtrasyona sahip elektrik süpürgesi modellerinde tozun hazne içinde kalması sorunuyla karşılaşmazsınız. Arnica’nın toz torbasız elektrikli süpürgelerinin farklı renk seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilir, şık tasarımlı süpürgelere sahip olabilirsiniz. Bu elektrik süpürgesi modelleri, Hepa 13 filtresi sayesinde en minik tozları bile hapsediyor. Hepa 13 filtresi, yıkanabilir özelliğiyle de avantaj sağlıyor. Düşük desibele sahip bu modeller aynı zamanda uzun kablolarıyla hareket özgürlüğü sunuyor. 

Arnica Terra ve Lotus Serisi ile Hijyenik Mekanlar

Arnica Elektrik Süpürgesi Seçenekleriyle Temizliğin Keyfine Varın
Arnica mila toz torbasız elektrikli süpürge

Uzaktan kumanda, ayakla kontrol, yıkanabilir Hepa 12 filtresi ve aksesuar tutucu gibi özelliklerine sahip Arnica’nın toz torbalı elektrik süpürgesi modelleri Terra ve Lotus serilerinden oluşuyor. Bu serilerin yüksek emiş gücü sayesinde ulaşılması zor yerlerdeki tozları bile temizleyebilirsiniz. Patentli teleskobik emiş borusu temizlik sürecini oldukça kolaylaştırıyor. Toz torbasının doluluk oranını dijital göstergeler üzerinden takip edebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda buna göre torba değişikliği yapabilirsiniz. Sert zemin ve parke için özel tasarlanmış süpürme ucunu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Arnica’nın bu toz torbalı elektrik süpürgesi modellerinde dar uçlu boru, perde fırçası ile koltuk ve temizleme aparatı da bulunuyor. Temizlik yapmak istediğiniz mekana göre bu aparatlardan yararlanabilirsiniz. Bu elektrik süpürgelerinin farklı renk seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Arnica’nın A sınıfı enerji tasarrufu sağlayabileceğiniz toz torbalı elektrik süpürgeleri ile sessiz bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Bu modeller de düşük desibele sahip olmasıyla avantaj sağlıyor. Lotus serisinin özel S.M.S. toz torbası sayesinde hijyenik bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu toz torbaları, mite’lar ve hatta bunların atıklarını bile kolaylıkla emebiliyor. Torbalar, özel dokuları sayesinde nem ve sudan da etkilenmiyor.

Siz de ihtiyacınıza uygun modeli Arnica’dan seçerek yaşam alanlarınızın temizliği için etkili adımlar atabilir, istediğiniz özelliklere sahip elektrik süpürgesi modellerine özel kampanyalarla kolayca sahip olabilirsiniz. Bütçenize uygun elektrik süpürgesi fiyatlarını incelemek için Arnica’ya uğramayı ihmal etmeyin…

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x