perde siparişi

Armoni Perde Sektöründe Lider FirmaPerde bakımından yenilikçi olan firmamız, ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonu için klasik ve yeni perdeler aracılığıyla farklı tasarımlar gerçekleştiriyor. Alternatif perde tasarımları ile beraber sektörde adından bahsettiren ve en kaliteli biçimde hizmet sunuyor.Ortamları modern hale getirecek perde tasarımları

Motorlu zebra perde

Evlerde ve iş yerlerinde olan ihtiyaca yönelik olarak en kaliteli karşılamayı yapan Armoni Perde Tasarımları hızlı kullanımı ve pratik kullanımı aynı zamanda da bayanların en önem verdikleri yıkama kolaylığı ile ev ve iş yeri ortamlarını gösterişli ve şık hale getiren model ve desenlerin oluşturduğu stor perde tasarımları ile popülerdir.

Evlerin ve iş yerlerinin dikkat çekici ortamlar olmasını mobilya ve dekorasyon etkilese de perdeler de bu konuda önemli paya sahip. Şık, modern ortamların oluşturulmasında kaliteli, aynı zamanda gösterişli ürünler sunan firmamız, alternatif tasarımları ve ürünlerin kullanım rahatlığı anlamında dikkat çekmektedir.

Teknolojideki gelişmeler ev tekstili ve perde sektöründe etkilerini göstererek çeşitli renk ve desenler eşliğinde bambu zebra perde modelleri göz kamaştırıyor. Özellikle ahşap olarak dekore edilmiş mekanlarda ve doğallığı ve eski ürünleri barındırarak dekore edilmiş ortamlar ile uyum yakalıyor. İsmi üzerine çizgili desenden oluşan bu perdeler sıralı yapıya sahip olup kullanım mekanizması olarak da değişiklik gösteriyor.

MUTLAKA OKUYUN:  2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri


 Estetik ve fonksiyonel perdeler

Armoni stor perde

Ortama renk katan, güneş ışığının alımı konusunda koruyucu ve mahremiyeti sağlama işlevleri olan perdeler ev ve iş yerlerine zarafet katıyor.

Kullanımı, uygulanması kolay olan ısının ve özellikle de dışarıdan gelen ışığın kontrollü alımını sağlayan mekanizması ile dikey perde uygun fiyatlar ve şeritli yapısı sayesindeki iki yönlü hareket imkanı ile ilgileri üzerine çekiyor. Yatay bir sistem şeklinde işleyen mekanizması tavan ve duvara modifiye edilme şekilleri ile uzun pencereler için alternatif sunuyor.

Geçmiş zamanlarda da kullanılan hala popülerliğini yitirmeyen modern görünümü ile ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez dekorasyon parçalarından biri olan jaluzi perde geniş kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Ahşap  içerikleri malzemesi ile dışarıdan içerisini göstermeyecek biçimde şeffaf bir yapıya sahiptirler.Farklı dekore edilmiş ortamlara hem klasik tarza uyum sağlayıp hem de modern çizgilerle modern ortamları aydınlatmakta ve kullanım kolaylığı sunuyor. Alternatif perde sistemleri dahilinde modası geçmeyen ve zamana uyumlu çizgiler ve desenler ile bir araya gelen bu perde çeşitleri güneş ışınlarına karşı dayanıklı ürünleri uygun fiyatlar ile sunuyor.

MUTLAKA OKUYUN:  Ofis Mobilyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sade, şık, gösterişli gibi modelleri, tasarımları ve desenleri ile evleri ve ofis gibi ortamları fark edilir hale getirecek kendine has mekanizmaları sayesinde ortama girecek ışığa yön vereceğiniz estetik ve fonksiyonel perdeler Armoni Perde ile sunuluyor. Detaylar için; https://www.armoniperde.com.tr


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x