Antre fikirleri için bulunmaz 5 fikir

Evin girişi için dekorasyon önerileri aslında saymakla bitmez ancak sizlere tavsiye edeceğimiz en önemli başlık modern antre mobilyaları ile antre fikirleridir. Antre fikirleri ile evinize giriş hol antre dekorasyonları için fikirler sunacağız.

1Modern antre mobilyaları ile antre fikirleri

Modern antre mobilyaları ile antre fikirleri

Antre fikirleri için uygulamaya koyacağınız en önemli adımlar arasında antreye konulan mobilya önerileri yer alıyor. Bu mobilyalar arasında; vestiyer, dresuar, antre oturma koltuğu, portmanto, halı ve yolluk.

Antre fikirleri için kullanılacak birçok mobilya var. Size tavsiyem en sade olanları ile en kullanışlı olanlarını tercih etmenizdir. Bu noktada oturma koltuğu ile şık bir ayakkabılık işinizi görebilir. Ayrıca olmazsa olmaz modern antre mobilyaları içinde yer alan şık bir dresuar ile vestiyeri de eklemek gerekiyor.

2Aydınlık bir antre için olmazsa olmaz spotlar

Aydınlık bir antre için spotlar

Antre dekorasyonu için aydınlık bir alan yaratmak gerçekten çok önemli. İşte bu noktada imdada yetişen spotlar ile oldukça aydınlık bir mekan oluşturmak mümkün.

Eğer aydınlatma konusunda farklı fikirler isterseniz şık bir abajur ya da dekoratif bir avize de antreyi aydınlatmak için yeterli olabilir.

3Antre dekorasyonu için duvar kağıdı önerileri

Antre dekorasyonu için duvar kağıdı önerileri

Antre fikirleri için mekanı daha farklı gösterecek duvar kağıdı örneklerinden faydalanmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Bu noktada modern antre dekorasyonu içinde yer alan dresuar ve ayna için arka fon oluşturacak duvar kağıdı fikirlerini uygulayabilirsiniz.

4Giriş hol antre dekorasyonu için duvar boyası önerileri

Giriş antre hol dekorasyonu için duvar boyası önerileri

Giriş dekorasyonu için kullanılacak duvar boyası önerileri çok fazla olsa da size bu senenin moda rengi olan çakıl taşı rengi duvar boyası önerisinde bulunabilirim.

Oldukça zengin ve alımlı gösteren çakıl taşı renginin nasıl bir renk olduğunu ve uyumunu merak edenler için çakıl taşı rengi duvarda nasıl durur yazımı okumanızı öneriyorum.

5Dar antre dekorasyonu için ayna fikri

Antre dekorasyonu için ayna fikri

Antre fikirleri içinde ayna kullanımı gerçekten çok önemlidir. Hem evin girişini geniş göstermek hem de bireylerin hazırlanmasına olanak tanıyan oldukça kullanışlı ayna modelleri ile antre dekorasyonunu tamamlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here