Antre Dekorasyon Fikirleri ile Evin Kalbine Yolculuk

1
370

Evinizde nasıl bir antre dekorasyon fikri uygulayacağınızı bilmiyorsanız size yardımcı olabilirim. Koridor, antre ya da hol en az diğer odalar kadar önemlidir ve basite alınmamalıdır.

Çoğu zaman dar olan koridorlarda antre dekorasyonu nasıl yapılır sorusu hemen akılda belirmeye başlıyor. Antreler ile ilgili size kısa kısa bilgiler vermek istiyorum.

Antre dekorasyon ile derli toplu evler

Evinizin şık ve düzenli görünmesi sizin elinizde. Antre bir evin olmazsa olmazıdır. Tüm odalara açılan kapıdır. Kısaca evin merkezidir.

Mesela antre dekorasyon için özel tasarım ayakkabılık ve askılıklar yaptırmanıza hiç gerek yok. Şimdilerde her eve uyacak harika dekorasyon fikirleri var.

Daha farklı fikirler ile antreyi yani evin girişini süsleyebiliriz. Antre eve derli toplu bir görünüm kazandırmasının yanında dağınıksa da evin altını üzerine getirebilir.

Eşya kalabalıklığı, portmantonun hoş olmayan görüntüsü ve ayakkabılar belli düzen içerisinde yer almalıdır. Antre derli topluysa eviniz de derli ve topludur. Evinizi dağınık görmedikçe de mutsuz olmazsınız.

Dar antre dekorasyonu

Günümüzde her eve göre antre dekorasyon tasarımları yapılmaktadır. Yeter ki siz evinize uygun bir antre fikri seçin.

Ama unutmayın koyu renk antreler koridoru, dar ve bir o kadar da küçük görünmesine neden olur. Ancak açık renkli bir antre dekorasyon fikri, sizin ve misafirlerin içini ferahlatır. Mekanın dar görünmesine engel olur.

Antre dekorasyonu nasıl olmalı sorusu insanlar tarafından fazlaca sorulmaktadır. Ancak bunun cevabı evin içinde ve sizin hayal dünyanızda saklıdır.

Zevkli insanlar evinde nasıl bir antre kullanacaklarını bilirler. Eğer evinizde uyumsuz renkte kapı giriş dekorasyonu tasarlarsanız evinizin kötü görünmesine neden olabilirsiniz.

Evinizin kötü görünümü de sizi rahatsız edebilir. Size bir diğer önerim de antre için dekoratif ayna kullanmaktır. Antre dekorasyonu için aynalar mekana daha şık bir görüntü kazandırır. Ayrıca mekanın daha geniş görünmesini de sağlar.

Özellikle dresuar verstiyer modelleri ile antreler hem aynaya hem de kullanışlı antre mobilyalarına sahip oluyor. Bu noktada sizlere modern koridor dekorasyonu için ikea antre mobilyalarına göz atmanızı öneriyorum.

Daha önce sizler için hazırladığım giriş dekorasyonu yazımı da buradan okuyabilirsiniz. Sizin için hazırladığım evin kalbine yolculuk yapacağınız antre dekorasyon galerisini mutlaka geziniz.

Antre dekorasyon örnekleri

Antre dekorasyon fikirleri için örnekleri incelemek son derece farklı fikirler verebilir. Bu noktada aşağıdaki galeri görsellerine tıklayarak fikir sahibi olabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here