Anne Yanı Beşikler için Önerilen +3 Model

3
657

Bugün annelere ya da anne adaylarına bebekleri için harika fikirlerim var. Bebek bakımı oldukça zor hatta anneler için yorucu hale gelebiliyor bazen. Hele ki gece vakti sık sık uyanan bir bebeğiniz varsa anne yanı beşikler imdadınıza yetişebilir. Bu içerikte anne yanı beşikler kullanışlı mı sorusu ile birlikte anne yanı beşik kullananlar ve yorumlarını ele almaya çalışacağız.

Oldukça kullanışlı bir şekilde tasarlanmış olan bu güzel ürünü sizler için araştırdım. Farklı tarzda birçok ürün buldum, sizlerin fikir sahibi olması için ürünleri detaylarıyla sizler sunmak istiyorum.

Anne yanı beşikler ile bebek ve anneler çok mutlu!

blank

Bebeğiniz doğdu ve ilk zamanlarda bebeğinize bakmak biraz zor biraz da yorucu oluyorsa anne yanı beşik rahatlıkla işinizi görebilir, bebek bakmak biraz daha rahatlıkla yapılabilir.

Ergonomik bir ürün olan anne yanı beşik tamamen yatağın yanına monte oluyor ve bebeğinizle yatağınızı birleştirmiş oluyorsunuz. Böylelikle bebeğinizle birlikte uyumanız sağlanıyor.

Harika değil mi? Peki nereden ve nasıl bulacağım anne yanı beşik diyorsanız yazımı okumaya devam edin! Sizler için seçtiğim tüm ürünleri mutlaka inceleyin…

Anne yanı beşikler kullanışlı mı?

blank

Bebekler annelerinin kollarında kendilerini güvende hisseder. Peki, gece boyunca bebeğinizi kolunuzda uyutacak haliniz yok. Bebeğinizden sizden siz de bebeğinizden ayrılamıyorsanız anne yanı beşik modellerinden uygun olanını sipariş vermenizi öneririm. Bebeğinizle musmutlu günler dilerim. 🙂

1Anne yanı beyaz Fransız beşik modeli

blank

Birinci sınıf bir anne yanı beşik arıyorsanız en sevdiğim modellerin başında gelen Fransız modeli sizlere önerebilirim. Beşik içerisinde gelen tekstil ürünleri de oldukça sağlıklı ve kullanışlı.Ürün özelliklerini incelediğimizde iki önemli özelliğinin ön plana çıktığını görüyoruz.

Bunlardan en önemlisi sallanabilmesi ve sabitleme özelliğinin olması. Ayrıca ürüne tekerlek takılması da kolaylıkla istediğiniz alana taşımanıza yardımcı oluyor. Fransız anne yanı beşik ahşap malzeme olan MDF’den üretilmiş. Bence beyaz renk anne yanı beşikler cibinlikle yakışan en ideal renk.

2Pembe düşler anne yanına beşik modeli

blank

Tam da kız bebek annelerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış bir anne yanı beşik diye düşünüyorum. Anne yatağının hemen yanına konumlandırabileceğiniz bu şirin anne yanı beşiği kullanan bebekler ve anneleri çok rahat ve keyifli olacaklarını düşünüyorum.

İçinde yatak, yorgan, yastık ve cibinlik gibi tüm tekstil ürünlerinin yer aldığı bu şirin anne yanı beşik oldukça uygun fiyata sahip. Fiyatı, ortalama 500TL’den başlıyor. Bebek ürünlerinin genellikle pahalı olduğunu düşünürsek fiyat/performansın epey yüksek olduğunu söyleyebilirim.

3Prens anne yanı ahşap beşik modeli

blank

Erkek bebek annelerinin prens oğulları için düşünebilecekleri uygun fiyatlı ekonomik bir anne yanı beşik modeli diye düşünüyorum. Diğer modeller gibi, bu model de sallanma ve sabitlenme özelliğine sahip.

Bu beşik modellerinin bir güzel özelliği de boya ve cila malzemelerinin ithal olması ve E1 standartları sertifikasına sahip olmasıdır. Çocuk sağlığı ve gelişimini destekleyen bu model kansorejen madde içermiyor. Ayrıca 1 yıl firma garantisi altında.

3 YORUMLAR

  1. Yeni doğum yapan anneler için ideal anne yanı beşikler çünkü yatağın yanı başında olması anneye muhteşem bir kolaylık sağlıyor diyebilirim…

  2. Anne yanı beşik almak oldukça mantıklı ancak araştırmalarıma göre anne yanı beşikler oldukça küçük oluyor. Bu durum 3-4 aydan sonra kullanımı engelliyor. Bence çok da mantıklı değil anne yanı beşik…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here