Anne Yanı Beşikler için Önerilen +3 Model


Bugün annelere ya da anne adaylarına bebekleri için harika fikirlerim var. Bebek bakımı oldukça zor hatta anneler için yorucu hale gelebiliyor bazen. Hele ki gece vakti sık sık uyanan bir bebeğiniz varsa anne yanı beşikler imdadınıza yetişebilir. Bu içerikte anne yanı beşikler kullanışlı mı sorusu ile birlikte anne yanı beşik kullananlar ve yorumlarını ele almaya çalışacağız.


Oldukça kullanışlı bir şekilde tasarlanmış olan bu güzel ürünü sizler için araştırdım. Farklı tarzda birçok ürün buldum, sizlerin fikir sahibi olması için ürünleri detaylarıyla sizler sunmak istiyorum.

Anne yanı beşikler ile bebek ve anneler çok mutlu!

Anne Yanı Beşikler için Önerilen +3 Model

Bebeğiniz doğdu ve ilk zamanlarda bebeğinize bakmak biraz zor biraz da yorucu oluyorsa anne yanı beşik rahatlıkla işinizi görebilir, bebek bakmak biraz daha rahatlıkla yapılabilir.


Ergonomik bir ürün olan anne yanı beşik tamamen yatağın yanına monte oluyor ve bebeğinizle yatağınızı birleştirmiş oluyorsunuz. Böylelikle bebeğinizle birlikte uyumanız sağlanıyor.

Harika değil mi? Peki nereden ve nasıl bulacağım anne yanı beşik diyorsanız yazımı okumaya devam edin! Sizler için seçtiğim tüm ürünleri mutlaka inceleyin…


İlginizi Çekebilir: Ahşap bebek beşikleri için bağlantıya tıklayın!

Anne yanı beşikler kullanışlı mı?

Anne Yanı Beşikler için Önerilen +3 Model

Bebekler annelerinin kollarında kendilerini güvende hisseder. Peki, gece boyunca bebeğinizi kolunuzda uyutacak haliniz yok. Bebeğinizden sizden siz de bebeğinizden ayrılamıyorsanız anne yanı beşik modellerinden uygun olanını sipariş vermenizi öneririm. Bebeğinizle musmutlu günler dilerim. 🙂


1.Anne yanı beyaz Fransız beşik modeli

Anne Yanı Beşikler için Önerilen +3 Model

Birinci sınıf bir anne yanı beşik arıyorsanız en sevdiğim modellerin başında gelen Fransız modeli sizlere önerebilirim. Beşik içerisinde gelen tekstil ürünleri de oldukça sağlıklı ve kullanışlı.Ürün özelliklerini incelediğimizde iki önemli özelliğinin ön plana çıktığını görüyoruz.

Bunlardan en önemlisi sallanabilmesi ve sabitleme özelliğinin olması. Ayrıca ürüne tekerlek takılması da kolaylıkla istediğiniz alana taşımanıza yardımcı oluyor. Fransız anne yanı beşik ahşap malzeme olan MDF’den üretilmiş. Bence beyaz renk anne yanı beşikler cibinlikle yakışan en ideal renk.


2.Pembe düşler anne yanına beşik modeli

Anne Yanı Beşikler için Önerilen +3 Model

Tam da kız bebek annelerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış bir anne yanı beşik diye düşünüyorum. Anne yatağının hemen yanına konumlandırabileceğiniz bu şirin anne yanı beşiği kullanan bebekler ve anneleri çok rahat ve keyifli olacaklarını düşünüyorum.

İçinde yatak, yorgan, yastık ve cibinlik gibi tüm tekstil ürünlerinin yer aldığı bu şirin anne yanı beşik oldukça uygun fiyata sahip. Fiyatı, ortalama 500TL’den başlıyor. Bebek ürünlerinin genellikle pahalı olduğunu düşünürsek fiyat/performansın epey yüksek olduğunu söyleyebilirim.


İlginizi Çekebilir: Bebek odası dekorasyon fikirleri için bağlantıya tıklayın!

3.Prens anne yanı ahşap beşik modeli

Anne Yanı Beşikler için Önerilen +3 Model

Erkek bebek annelerinin prens oğulları için düşünebilecekleri uygun fiyatlı ekonomik bir anne yanı beşik modeli diye düşünüyorum. Diğer modeller gibi, bu model de sallanma ve sabitlenme özelliğine sahip.

Bu beşik modellerinin bir güzel özelliği de boya ve cila malzemelerinin ithal olması ve E1 standartları sertifikasına sahip olmasıdır. Çocuk sağlığı ve gelişimini destekleyen bu model kansorejen madde içermiyor. Ayrıca 1 yıl firma garantisi altında.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x