perde siparişi

Akrilik Mutfak Dolapları için İlham Alacağınız +15 Mutfak TasarımıSon birkaç yıldır hanımların sıklıkla tercih ettiği mobilya dekorasyon firmalarının özellikle kullandığı malzeme olan akrilik, ahşaba şıklık ve güzellik katan harika bir malzeme. Akrilik mutfak dolabı kullananlar genel olarak bu dolap malzeme türünden memnun olsalar da aklınıza takılanları bulabileceğiniz detayları bulabileceğiniz bu içerikte akrilik mutfak dolapları ile dekore edilmiş şahane mutfak örnekleri ve daha fazlasını bulabileceksiniz.Akrilik mutfak dolabı aslında akrilik dolap kapakları ile hazırlanıyor. Ham olarak üretilmiş MDF ile folyonun birleşiminden yapılan akrilik dolap kapakları ile harika mutfaklar tasarlanıyor.

Akrilik mutfak dolapları kullanışlı mı?

Mutfağını akrilik malzeme ile donatmak isteyenler için en büyük soru işareti akrilik mutfak dolapları kullanışlı mı sorusudur.

MUTLAKA OKUYUN:  İki Renkli Mutfak Dolapları için +10 Farklı Öneri

Akrilik, dünyada en çok kullanılan mutfak dolabı modelidir. Uzun yıllar kullanılabilmesi ve çizilmeye karşı dayanıklı olmasıyla hanımların tercih sebebidir.Akrilik malzeme kolay temizlenebilirliği ve hijyenik olması ile de hanımların işini kolaylaştırmaktadır. Fiyat olarak diğer malzemelere göre biraz daha yüksek olsa da uzun vadeli düşünüldüğünde avantajlı bir modeldir.

Akrilik mutfak dolabı kullananlar bu mutfak dolabının renklerini de çok beğendiklerini söylememiz gerekiyor. Akrilik mutfak dolapları renkleri ile çok farklı mutfaklar tasarlayabilirsiniz.

Akrilik dolap kapakları fiyatları ile de fiyat/performans oranı ile oldukça kullanışlıdır. Akrilik malzemenin kalitesine göre metrekare fiyatları değişmektedir.Akrilik malzeme ile yapılmış mutfak dolaplarının artılarını maddeler halinde sıralayacak olursak:

  • Çok kaliteli bir yapısı vardır.
  • Temizlemesi oldukça kolaydır.
  • Asla çizilmez.
  • Suya karşı da çok dayanıklıdır.
  • Parlak ve mat olarak hazırlanabilmektedir.
  • Parlak olan model oldukça şıktır ve ayna gibi parlamaktadır.

Akrilik mutfak dolapları renkleri ve farklı modeller

1.Parlak akrilik mutfak modeli

Parlak akrilik mutfak modeli

Beyaz akrilik mutfaklar hanımların en çok beğendiği tasarımlar arasında neredeyse birincidir. Birçok evde görmeye alıştığımız bu sade rengin kullanımı da oldukça pratiktir.

2.Parlak malzeme ile akrilik dolap

Parlak malzeme ile akrilik dolap

Akrilik mutfakların belki en çok sevilen yönü parlak olmasıdır. Bu parlaklık ortama şık bir zenginlik kattığı için beyaz ile bu parlaklık en üst seviyeye çıkmaktadır.

MUTLAKA OKUYUN:  Mavi Koltuk Kombinleri için Bilmeniz Gereken +5 Bilgi3.Beyaz renk akrilik mutfak kapakları

Beyaz renk akrilik mutfak kapakları

Beyaz akrilik malzeme ile uyumlu ikinci bir renk düşünebilirsiniz. Karışık bir görünüm oluştursa da alt kısmı beyaz üst dolap kapaklarını farklı bir renk ile tasarlayabilirsiniz.

4.Bej rengi akrilik mutfak dolabı

Bej rengi akrilik mutfak dolabı

Bej rengi akrilik mutfak dolapları da tıpkı beyaz gibi oldukça güzel bir görünüme sahip. Özellikle titiz hanımların kir göstermeyen bu tarz bir akrilik mutfak dolabı renklerini tercih ettiklerini görmekteyiz.

5.Ahşap renkli akrilik mutfak dolapları

Ahşap renkli akrilik mutfak dolapları

Ahşabın doğal görüntüsü her zaman insanları etkilemiştir. İşte sizlere beyaz ile mükemmel bir uyum sağlamış bir başka akrilik mutfak tasarımı.

6.Mor ve beyaz mutfak dolapları

Mor ve beyaz mutfak dolapları

Mürdüm mutfak dolabı kullananlar böyle mutfakları olduğu için ne kadar şükretseler azdır. Çünkü hanımların büyük bir kısmı bu tarz bir mutfak dolabına hayranlık duyuyor.

7.Beyaz akrilik mutfaklar

Akrilik mutfak kapakları

Beyazın muhteşem güzelliği… Mutfak dekorasyonu için en ideal renk olan beyaz akrilik mutfaklar ile ortamı hareketlendirecek hemen hemen tüm renkleri kullanabilirsiniz.

Mürdüm rengi mutfak ara taşı seçimi içeriğinde anlattığım gibi beyaz renk mutfak dekoru için kullanabileceğiniz harika bir renk ve taş seçimi diyebilirim.

8.Akrilik beyaz sade mutfak dolapları

Akrilik beyaz sade mutfak dolapları

Akrilik mutfak dolapları renk kartelası incelendiğinde beyazın en temel ve en çok kullanılan akrilik dolap rengi olduğunu söyleyebiliriz.

MUTLAKA OKUYUN:  En Kaliteli Mutfak Dolapları Hangisi? | En İyi Dolap Markası!

9.Siyah ve beyaz uyumlu akrilik mutfaklar

Siyah ve beyaz uyumlu akrilik mutfaklar

Siyah-beyaz tasarlanmış mutfaklar için akrilik dolap kapaklarını çok beğeneceksiniz.

10.Mürdüm mutfak dolabı kullananlar için tavsiye

Mürdüm mutfak dolabı kullananlar için tavsiye

Akrilik dolap kapakları renkleri içerisinde mürdüm rengin yeri ayrıdır. Oldukça gösterişli bir dolap rengi olarak hem dikkat çekici hem de oldukça kullanışlı bir renk.

11.Beyaz ve ahşap renkli mutfak dolapları

Beyaz ve ahşap renkli mutfak dolapları

Mutfak dekorasyonu içerisinde beyaz ve ahşap rengin uyumu tartışılmaz. Seçeceğiniz ahşap rengi ile beyaz dolap kapaklarını çok uyumlu bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

12.Beyaz ve kahverengi mutfak dolapları

Beyaz ve kahverengi mutfak dolapları

Doğal ahşap renk dolap kapakları ile tasarlanmış bir mutfakta beyazın olmazsa olmaz bir renk olduğunu belirtmek gerekiyor.

13.Beyaz akrilik mutfaklar için örnek model

eyaz akrilik mutfaklar için örnek model

Köşe alanı değerlendirilmiş beyaz renk dolap kapakları tercih edilmiş harika bir akrilik mutfak dekoru daha.

Fazlasıyla sade olan mutfakları silinebilir mutfak duvar kağıtları ile hareketlendirebilirsiniz.

14.Kırmızı renk akrilik mutfak dolapları

Kırmızı renk akrilik mutfak dolapları

Kırmızı renk akrilik dolap kapağı olur mu demeyin işte karşınızda kırmızı ile beyazın muhteşem bir uyum yakaladığı mutfak tasarımı.

15.Krem rengi akrilik mutfak dolabı

Krem rengi akrilik mutfak dolabı

Krem rengi ya da açık kapiçino rengi olarak söylenen mutfak dolap kapak rengini de kullanabileceğinizi görseli inceleyerek görebilirsiniz. Daha fazla model için akrilik mutfak dolabı bağlantısına tıklayarak Pinterest’ten farklı modelleri inceleyebilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


6
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x