perde siparişi

Ahşap Makaradan Sehpa Kitaplık FikirleriÇevremizde gördüğümüz ve dekorasyon fikri olarak değerlendirebileceğimiz ahşap makaralarla karşınızdayım. Bugün sizlere ahşap makaradan sehpa kitaplık fikri hakkında bilgiler vereceğim. Makaradan sehpa ve kitaplık konusunda fikir verme vakti! Büyük ahşap makaralar internette satılmakla birlikte, Türk Telekom ve kablo işleriyle uğraşan işletmelerin çalışanlarından da temin edebileceğiniz bir malzeme.Ahşap makaradan sehpa için güzel bir boya ve isteklerinize göre birkaç tahta malzeme iş görebilir. Yine kitaplık yaparken de aynı malzemeler gerekebilir.

1.Ahşap makaradan sehpa

makaradan-neler-yapilir

Temin edilecek kullanılmayan ahşap makara ile neler yapılabilir bir düşünsenize. Evinize şık dekoratif bir sehpa yapmak istemez misiniz? Hem de oldukça basit birkaç uygulama ile.

2.Ahşap makaradan tekerlekli hem sehpa hem de kitaplık

makaradan-sehpa-yapimi-4

Evinizde kullandığınız dekoratif renklere uydurabileceğiniz bir dekoratif sehpa yapmanın tam zamanı. Görseldeki gibi ister mavi renk tercih edin isterseniz ahşap renginde kalsın evinize çok yakışacak bir sehpa yapacağınıza eminim. Ahşap makaranın alt kısmında kullanabileceğiniz tekerleklerle istediğiniz yere götürebilirsiniz sehpanızı.

MUTLAKA OKUYUN:  Yumurta Oyma ve Yumurta Süsleme Sanatı


Kitaplık modelleri makaralarla sınırlı değil. İşte sizlere fikir veren yaratıcı kitaplık modelleri için aşağıdaki içeriğe bir göz atma fırsatı:

3.Bahçenizde ahşap makaradan çiçeklik

makaradan-sehpa

Balkon ya da bahçenizde kullanabileceğiniz makaradan sehpa ile kendinize güzel bir çiçeklik yapabilirsiniz. Nasıl mı? Gayet basit birkaç dekorasyon işlemi ile.

4.Ahşap makaradan şık orta sehpa yapımı

makaradan-sehpa-yapimi-5

Elinizin altında ahşap bir makara varsa ve değerlendirmek istiyorsanız, salonunuz için böyle şık doğal bir orta sehpa yapabilirsiniz. Burada eskitme boyama tekniği kullanıldığını görüyoruz.Ahşap makaradan birçok şey yapılıyor tıpkı paletler gibi. İşte sizlere fikir veren palet mobilya örnekleri:

5.Kitaplarınız ahşap makaraya emanet

makaradan-kitaplik-yapimi

Kitaplarınızı yanı başınızdan ayıramıyorsanız veya kullanışlı bir kitaplığa ihtiyacınız varsa ahşap makara imdadınıza yetişebilir. Güzel bir tasarımla ve boyama tekniği ile evinize makaradan tekerlekli kitaplık yapabilirsiniz.

Orta sehpa yapmaya çok heveslendiyseniz paletten sehpa yapımı konumu inceleyebilirsiniz.
Bugün sizlerle ahşap makaralardan neler yapılabileceğini gördük. Ahşap makara sehpa ve kitaplık yapılabildiğine birlikte şahit olduk. Ahşap makaradan başka neler yapılabileceğini görmek için aşağıdaki listeye bir göz atın. Bir başka dekorasyon fikirleri ile görüşmek üzere…

MUTLAKA OKUYUN:  Minimalist Evler için Minimal Fikirler 2021Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x