Yeni Evlenecek Çiftler için Mobilya Seçimi Dersleri-1

English Home Havlu Modelleri

Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri

Hangi Renk Dekorasyon?

Ahşap Ev Dekorasyonu Stili

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Tasarım Fikirleri 20 Ağustos 2015
3.227

Her zaman bana ahşap doğal, samimi ve sıcak gelmiştir. Ağaçlardan elde edilen ahşap malzeme ile ev dekorasyonu nasıl yapılır birlikte inceleyeceğiz. Yabancıların wooden tarzı dekorasyon da dedikleri bu ahşap stili evlerde yakın zamanda daha sık göreceğe benziyoruz.(woodern ne demek?)

wooden-ev-dekorasyonu

wooden-ev-dekorasyonu

Doğal yapısıyla doğanın kalbinden çıkan bu malzemenin dekorasyon stilinde harikalar yarattığına bizzat şahit olmuşumdur. Sürekli dokusunu koruyan ağaçlarla nefes alan ferah evler ortaya çıkarmak elinizde.

ahsap-orta-sehpa-dekorasyon

Ahşap Ev Dekorasyonu

Ahşap ev dekorasyonu daha çok dağlık alanlarda tercih edilen dekorasyon stilidir. Bana göre en önemli özelliği ağacın ham haliyle kullanılmasıdır. Ahşap ev dekorasyonu stilinde en çok kullanılan renklerin toprak tonlarında olduğu bilirsiniz, toprak renk tonlarını yani kahverengiyi beyaz, yeşil ya da gri ile kombin etmeniz mümkün.

ahsap-dekoratif-urunler

ahsap-dekoratif-urunler

İç ısıtan etkisini fazlasıyla hissettiğiniz ahşap ev dekorasyonu stili ile modern ve vintage ürünlerle donatmanız yeni bir yorum ve kendisini sürekli yenileyen bir görünüm ortaya koymanızda size yardımcı olacaktır.

ahsap-ev-dekorasyon-urunleri

ahsap-ev-dekorasyon-urunleri

Farklı stillerle ilgileniyorsanız ve evinize değişik stilleri yansıtmak istiyorsanız wooden tarzı dekorasyon sizler için güzel bir alternatif olabilir. Sizleri ahşap ev dekorasyonu stili örnekleriyle baş başa bırakıyorum. Sımsıcak dekorasyonlar… 🙂

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz.
Yapılan Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Elif Ala 7 Mayıs 2016

Ahşap evler her zaman dikkatimi çekmiştir. Ancak günümüzde pek göremiyoruz her yer betonnnn… 🙁

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

2017 Ev Dekorasyon Trendleri

2017 Ev Dekorasyon Trendleri

19 Ocak 2017
1.686
Bunlar da var!
2016 Ev Dekorasyon Trendleri

2016 Ev Dekorasyon Trendleri

7 Mart 2016
1.973
Dekupaj Nasıl Yapılır?

Dekupaj Nasıl Yapılır?

14 Mart 2017
743
İstikbal Yemek Odası Takımı

İstikbal Yemek Odası Takımı

26 Ağustos 2015
2.654