ahsaptan-ev-dekorasyonu
ahsaptan-ev-dekorasyonu

Her zaman bana ahşap doğal, samimi ve sıcak gelmiştir. Ağaçlardan elde edilen ahşap malzeme ile ev dekorasyonu nasıl yapılır birlikte inceleyeceğiz. Yabancıların wooden tarzı dekorasyon da dedikleri bu ahşap stili evlerde yakın zamanda daha sık göreceğe benziyoruz.(woodern ne demek?)

wooden-ev-dekorasyonu
wooden-ev-dekorasyonu

Doğal yapısıyla doğanın kalbinden çıkan bu malzemenin dekorasyon stilinde harikalar yarattığına bizzat şahit olmuşumdur. Sürekli dokusunu koruyan ağaçlarla nefes alan ferah evler ortaya çıkarmak elinizde.

ahsap-orta-sehpa-dekorasyon
Ahşap Ev Dekorasyonu

Ahşap ev dekorasyonu daha çok dağlık alanlarda tercih edilen dekorasyon stilidir. Bana göre en önemli özelliği ağacın ham haliyle kullanılmasıdır. Ahşap ev dekorasyonu stilinde en çok kullanılan renklerin toprak tonlarında olduğu bilirsiniz, toprak renk tonlarını yani kahverengiyi beyaz, yeşil ya da gri ile kombin etmeniz mümkün.

ahsap-dekoratif-urunler
ahsap-dekoratif-urunler

İç ısıtan etkisini fazlasıyla hissettiğiniz ahşap ev dekorasyonu stili ile modern ve vintage ürünlerle donatmanız yeni bir yorum ve kendisini sürekli yenileyen bir görünüm ortaya koymanızda size yardımcı olacaktır.

ahsap-ev-dekorasyon-urunleri
ahsap-ev-dekorasyon-urunleri

Farklı stillerle ilgileniyorsanız ve evinize değişik stilleri yansıtmak istiyorsanız wooden tarzı dekorasyon sizler için güzel bir alternatif olabilir. Sizleri ahşap ev dekorasyonu stili örnekleriyle baş başa bırakıyorum. Sımsıcak dekorasyonlar… 🙂

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here