perde siparişi

Ahşap Beşik Modelleri için +20 Farklı FikirAnne adaylarının bebekleri için yapmış olduğu alışverişlerin en sonunda yer alan beşik alışverişi, anne ve babalar için oldukça yorucu bir telaşedir aynı zamanda. Şirin mi şirin harika ahşap beşik modelleri arasında doğru seçimi yapmak gerçekten zor. Bu noktada sizlere fikir vermek adına anne ve bebekleri mutlu eden 20 ahşap beşik modelini sizler için araştırdık. Araştırmamızda birçok harika modele ulaştık.Bebek alışverişlerinde en başta bebeğin odası hazırlanır. Ancak tecrübeli anneler bilir ki, yeni doğan bebeğin en az 3-4 ay kadar annenin yanında kalması gerekir. Hatta bu ihtiyaçtan yola çıkarak anne yatağının yanına monte edilebilen anne yanı beşikler tasarlanmıştır.

Ahşap beşik modelleri
Ahşap beşik modelleri

Anne yanı beşiklerin en büyük avantajlarından biri bebeğin anne ve babanın yanında huzurlu ve güvende olmasıdır. Bebek annenin sıcaklığını yanında hissederken anne ise aklı bebekte kalmayacak şekilde gece uykusu rahat uyuyabilmektedir.

Bebekler geceleri sık sık uyanır ve anneyi emer. Uyanmazsa bu sefer anne tedirgin olur. Deneyimli anneler böyle durumları yaşayacaklarını bildikleri için doğru beşik seçimi konusunda titiz davranırlar.

MUTLAKA OKUYUN:  Yerden Tasarruflu Genç Odaları 2021


Uygun beşik bulmak gerçekten zor olsa da kız ya da erkek bebeğe özel tasarlanmış birçok model piyasada mevcut. Ancak doğru beşiği seçme konusunda size tavsiyem bir ihtiyaç listesi hazırlamanızdır. Unutmayın, her bebeğin ve annenin ihtiyaçları standart olsa da bebek ve annenin durumuna göre de ihtiyaçlar değişebiliyor.

Doğru beşik seçimi nasıl olmalıdır?

Doğru beşik seçimi nasıl olmalıdır
Doğru beşik seçimi nasıl olmalıdır

Uygun bir beşik bulmak için piyasadaki seçenekleri göz önünde bulundurmak gerekir. Doğru beşiği bulmanızı sağlayacak soru listesine bir göz atın.

  1. Beşik sadece odada mı duracak? Geceleri yatak odasında, gündüzleri oturma odasında mı duracak?
  2. Hem bütçeniz için hem de eşya kalabalıklığı için iki beşik almak mantıksız değil mi?
  3. Seyahatlere götürebileceğiniz beşik mi almalıyım?
  4. 6 ay ya da 1 sene sonra işlevi bittiğinde dönüşebilen mi yoksa kolayca ortadan yok edilebilen bir model mi?
  5. Sallanma özelliği olan mı yoksa sabit mi?

Bütün bu sorular annelerin aklını karıştırsa da size annelerin genel tercihini aktarayım. Anneler bebekleri geceleri nasıl yanında görmek istiyorlarsa gündüzleri de oturma odasında ya da mutfakta da yanında görmek istiyorlar. Bu noktada tekerlekli ve kolayca odadan odaya taşınabilen portatif modelleri seçiyorlar.

MUTLAKA OKUYUN:  TV Koltuğu Tavsiye: En iyi TV Koltuğu Hangisi


Bazen dekoratif özelliği yüksek çok harika görünen sepet beşikler de oldukça doğru bir seçim olabiliyor. Mesela anne, güzel görünsün ama ben ürünü 1 yıl kadar kullanacağım derseniz, size tartışmasız sepet beşik modelini öneririm.

Cibinlikle ne kadar harika görünüyor değil mi?

Bebekleri için ahşap beşik modeli
Bebekleri için ahşap beşik modeli

Bebek beşiği kadar doğru beşik uyku seti seçmek de çok önemli. Erkek ve kız bebekler için ayrı ayrı düşünülmüş birçok ürün mevcut. Beşik modeline göre nevresim takımını seçmeyi unutmayın.

İlginizi Çekebilir: Park beşik mi mobilya beşik mi? merak edenler için…
Cibinlikli ahşap beşik modeli
Ahşap beşik fiyatları
Ahşap beşik örneği
Dikdörtgen beşik modeli
MDF beşik modeli
Beyaz cibinlik modeli
Beyaz ahşap beşik örnekleri
Beyaz ahşap beşik modeli
Cibinlik ahşap beşik
Kar beyazı ahşap beşik modeli
Ahşap beşik örneği
Mekanizmalı beşik modeli
Sallanan beşik modeli
Ceviz ahşap beşik modeli
Çekmeceli beşik örneği
Cibinlikli beşik örneği
Beyaz ahşap bebek beşiği
Beyaz beşik modeli
Dikdörtgen beşik modeli
Doğal ahşap beşik örnekleriAbone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


4
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x