beyaz-ahsap-besikler
En ucuz bebek beşikleri

Bugün anne ve anne adaylarının çok hoşuna gidecek konuyla karşınızdayım. Biricik bebeklerinizin küçük cennetini oluşturacağınız ahşap bebek beşikleri ile ilgili alternatif fikirler sunacağız.

Annelerin yorulmaması ve uykusuz kalmaması için beşik modelleri kendinden sallanan özelliklere sahip. Bunun yanında evinizin dekorasyonunu bozmayan modellerden olan ahşap bebek beşikleri sizin için doğru tercih olabilir.

Ahşap bebek beşiklerini ben biraz da nostalji için tercih etmek isterdim. Çünkü beyaz ahşap malzeme bana her zaman eskileri hatırlatır. Biraz English Home tarzını anımsatan bu modelleri seviyorum.

Ahşap beşik modelleri

Ahşap bebek beşikleri sağlamlık açısından uzun yıllar dayanıklıdır ancak yeterince portatif değildir. Özellikle odadan odaya taşıma özelliği pek de kullanışlı olmayan ahşap beşiklerini sadece yatak odasında kullanacaksanız oldukça doğru bir tercih olur.

Ancak taşıma olayı söz konusunu olduğunda size sıkıntı yaratacaktır. Ahşap bebek beşikleri bebeğin büyüklüğüne göre 1 yıl boyunca kullanılabilir niteliktedir. Bebek odası için bebek karyolası alınmadıysa sizin işinizi 1-2 yıl daha görecek niteliktedir.

Ahşap bebek beşikleri, genellikle beyaz masif malzemeden tasarlanıyor. Bu özelliği ile bebeğiniz ve sizin için doğal ve sağlıklı bir yapıya sahip diyebilirim. Ayrıca ahşap bebek beşiklerinde sallanma, cibinlik takılabilme gibi özellikler de bulunuyor.

Ahşap bebek beşik fiyatları

Bebeğiniz büyüdükten sonra evde nereye koyacağınızı şaşıracağınız bebek beşiği için doğru tercih de bulunmalısınız. Zamanla elden ele ödünç verilen bir mobilya olması bakımından büyük paralar harcamamanızda fayda görüyorum.

Ahşap bebek beşik fiyatları en düşük 300TL’den başlıyor ve yaklaşık 1.000TL’ye kadar gidebiliyor. Fiyattaki değişimler, kullanılan malzeme, beşiğin sallanabilir olması gibi şartlara göre değişiyor.

Sizin için hazırladığım örnek ahşap bebek beşikleri galerisini gezerek bebeğiniz ve eviniz için en doğru tercihi yapabilirsiniz. Bu konuda size görseller bir fikir verecektir.

18 Ahşap bebek beşikleri

Görselleri incelemek için üzerine tıklayınız.

Galeriyi gezdiniz umarım bebeğiniz için en doğru kararı verecek fikirler edinmişsinizdir. Unutmayın bebeğinizin rahatı her şeyden önemli. Onun mutlu olacağı bir modeli tercih etmenizi öneririm. Bebeğinizle keyifli, mutlu günler dilerim 🙂

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here