Arnica Pratik Tost Makineleri ve Fritözler ile Zamanınız da Enerjiniz de Size Kalsın!

Eşi Olmayan Düğmelerle Yapılan 20 Enteresan Düğme Dekorasyonu

Ahşap Ev Dekorasyonu Stili

22 Muhteşem Enza Home Yemek Odası Takımı

Ağzı Açık Bırakacak 12 Kablo Gizleme Sanatı

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Tasarım Fikirleri 14 Ekim 2015
21.764

Siz de benim gibi evde kablo karışıklığı yaşıyor ve bir türlü kabloları saklamak istediğiniz halde saklayamıyorsanız kablo gizleme yazım tam size göre.

Evde sağa sola dağılmış ve birbirine karışmış kablolardan kurtulmanız mümkün. Üstelik kabloları kullanarak sanatsal bir faaliyet yürüteceksiniz. Nasıl mı dediğinizi duyar gibiyim. Ağzı açık bırakacak 12 farklı kablo gizleme sanatı ile 🙂

Kablo gizleme ile sınırları zorlayın!

Evdeki görüntü kirliğine sebep olan elektrik kablosundan bir şehir manzarası nasıl çıkar işte cevabı. Aslında insan hayalleriyle her şeyin mümkün olabildiğini gösteren bir görüntü.

Evdeki duvara hem dekoratif bir görüntü kazandırılmış hem de aslında kötü görünecek olan elektrik kablosu saklanmış oluyor. Kablo gizleme sanatı adını verdiğim bu dekorasyon fikirleri içinde aslında kabloları gizlemiyor, dekorasyona kazandırıyoruz.

Yine çok beğendiğim elektrik kablosundan bir sanat eseri daha. Burada kullanılan yaprak figürleri ve kuş figürü kablonun sanki bir ağaç dalı şeklinde görünmesini sağlamış. Hakikaten zekice 😉

Bob Marley hayranlarına gelsin 🙂

Bob Marley’i bilmeyen yoktur. Saçlarını herkes çok beğenir, kablo karışıklığını toparlamak adına harika bir sanat yapılmış gerçekten çok beğendim. 🙂 Resmi hazırladığım galeri kısmında görebilirsiniz.

PlayStation severlere özel tasarım kablo gizleme

PlayStation oyun konsolunu bilmeyen yoktur. Genellikle TV’nin hemen altına ya da yanına yerleştirilen bu aletin sanata nasıl dönüşebileceğine şahit oluyoruz.

Oyun konsolunun duvara monte edilmesiyle ve kablolarının sanki direnç ya da çip görünümü kazandırılmasıyla harika bir dekorasyon sağlanmış diyebilirim. Oldukça zekice bir fikir. Kablo gizleme fikrini görmek için mutlaka galeriyi ziyaret edin.

Sizlere sunduğum kablo gizleme sanatları gerçekten hayal gücünü zorladığı kadar evin dekorasyonuna da inanılmaz katkılar sunuyor diyebilirim.

Zira bu şekilde kablo gizleme teknikleri uygulanmasa bu kablolar hem oldukça karışık bir görüntü kirliği oluşturacak hem de kullanışlılığı düşeceği için günlük hayatta sizleri sıkıntıya sokacaktır.

Sizlere kablo gizleme dekorasyon fikirleri verebilmek için bir galeri hazırladım. Gözlerinize inanamayacağınız kablo gizleme fikirleri için galerideki görselleri inceleyin.

Kablo nasıl gizlenir?

Sizler için hazırladığım kablo nasıl gizlenir sorusunun işte cevabı…

Kabloları değerlendirme sanatı

Kabloları saklama fikirlerini incelemek için görselin üzerine tıklayın.

Sizler de alternatif fikirler görürseniz bizimle mutlaka paylaşın. Kablolar hayatın bir gerçeği olsa da yavaş yavaş her şeyin kablosuz olduğunu da unutmamak gerekir.

Evinizi, bahçenizi ya da yazlığınızı renklendirecek dünyanın en ilginç kapıları yazımı da okumayı unutmayın.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Kendin Yap Priz Saklama Yöntemi - Ev Dekorasyon Fikirleri on 10 Ekim 2017

Yazıya 2 yorum yapılmış.

lipalesa 30 Aralık 2015

Hakikaten güzel fikirler. Evdeki kablo karmaşasına çözüm üretmişsiniz. Uzun zamandır takip ediyorum ev dekorasyon fikirleri üzerine güzel yazılarınız var. Teşekkürler…

hakan oyun 4 Nisan 2016

Kablo gizleme fikirleriniz gerçekten çok yaratıcı. Tebrikler dekordiyon…

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

2017 Ev Dekorasyon Trendleri

2017 Ev Dekorasyon Trendleri

19 Ocak 2017
1.759
Bunlar da var!
Anne Yanı Beşikler

Anne Yanı Beşikler

2 Eylül 2015
3.774
Bereketli Ramazan Sofraları

Bereketli Ramazan Sofraları

21 Haziran 2015
1.199
3 Boyutlu Duvar Kâğıtları

3 Boyutlu Duvar Kâğıtları

19 Haziran 2015
4.498
Gelin Buketi Tasarımları

Gelin Buketi Tasarımları

11 Temmuz 2015
1.955