perde siparişi

Ağaç Dallarından Ev Aksesuarları için +30 FikirOrganik kelimesini son birkaç yıldır hayatımızın hemen hemen her aşamasında duyar gibiyiz. İşte dekorasyonda da organik kelimesini bugün bu yazımda sık sık kullanacağım. Tamamı organik olan araştırmamı sizler için hazırladım. Ağaç dallarından ev aksesuarları, ağaç dalından süsler ve ağaç dalından dekoratif eşyaları bulabileceksiniz.Doğa yürüyüşünü sevenler kırda bahçede gezerken ağaç dallarını toplamayı es geçmeyin. Evinizin tüm havasını değiştirecek ağaç dallarını kırda bahçede bulamadıysanız yakındaki fırıncıdan ya da keresteciden bulmanız kuvvetle muhtemel.

İşte sizlere ister doğa yürüyüşünde bulduğunuz ağaç dalları ile isterseniz de keresteciden aldığınız odun parçaları ile yapabileceğiniz dekorasyon fikirlerini sunuyorum. Ev dekorasyonu içinde kuru ağaç dalından dekor yapmayı hiç denediniz mi?

Denemediyseniz mutlaka ağaç dallarından süsler için aşağıdaki videoya bir göz atın derim. Size ve evinize uygun olan ağaç dallarından süsler için kendi ellerinizle yapabileceğiniz dekoratif bir ürün mutlaka bulacaksınız.Neler Okuyacaksınız?

Ağaç dallarından dekoratif süs yapımı

Ağaç dalı ile neler yapılabilir?

Kırda bahçede toplayacağınız ağaç dalları ile abajur yapabileceğinizi biliyor musunuz? Birçok ağaç dalı toplayıp bir araya getirerek oluşturacağınız abajur modeli ile evinizde doğal bir ortam tasarlayın.

Bir alternatif fikir ise ağaç dalı toplayıp bir araya getirerek fotoğraf çerçevesine ne dersiniz? Masanızda doğal görünümlü bir fotoğraf çerçevesi olsa fena mı olur?

Ağaç dalı ile saksı yaptınız mı?

Ağaç dallarını beyaza boyayarak tasarlayacağınız avize tam kır evi dekoru için biçilmiş kaftan. Ya da atıl durumda duran aynanın çevresini ağaç dallarıyla süsleyerek yeni bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.Evde zaman zaman elektrik kesiliyor ya da romantik ortamlar hazırlamak için muma ihtiyaç duyuyorsanız ağaç dallarından mumluk yapmak harika bir fikir olabilir.

Evinizde henüz vestiyer ya da portmanto yoksa size odun parçalarından yapabileceğiniz portmanto askılık ile hem kullanışlı hem de güzel görünümlü bir ürüne sahip olabilirsiniz.

İşte size bu ve buna benzer dekorasyon fikirlerini daha net inceleyebilmeniz için resim galerisini ziyaret edebilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Mutfak için Dekoratif Raf Modelleri 2021İlginizi Çekebilir: Yapmadıysanız aşağıdaki yazımla birlikte ağaç dallarından saksı yapımı konumu inceleyebilirsiniz.

1. Ağaç dalından organik mumluk

agac-dalindan-mumluk

Dedik ya kırda bahçe de bulduğunuz ağaç dallarını toplayın diye işte size muhteşem bir dekoratif organik mumluk. Başka mağazadan alsanız en az 60 TL ödeyeceğinizi unutmayın. Bakın tamamen bedava 🙂

2. Ağaç dalından şık bir lambader

Elinizde doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız ağaçlardan dekorasyon fikirlerinde mutlaka yararlanmalısınız. Bakınız görseldeki ağaç dalının ne kadar da işlevsel ve güzel bir dekorasyon kazandırmış evin bu güzel köşesine. Bu ve buna benzer birçok fikir için yazımızı okumaya devam edin 🙂

3. Kitap kurtlarına ağaç dalından raf

agac-dalindan-organik-raf

Ağaç dalından böyle bir kitaplığınızın olmasını istemez misiniz?

4. Ağaç dallarından portmanto fikri, çok zekice 🙂

agac-dalindan-portmanto

Her şeye para verip almanıza gerek yok biraz ustalığınızı kullanın ve kendi portmantonuzu kendiniz tasarlayın. Bakınız görseldeki ağaç dalıyla nasıl portmanto yapılmış. Siz bence daha güzelini ve daha dekoratif olanını yapabilirsiniz. 🙂

5. Ağaç tomruklarından kapı süsü

agac-tomruklarindan-kapi-susu

Keresteciye kestireceğiniz odun tomruklarından kapı süsü yapmak çok da zor değil. Yine doğadaki ağaçlardan yararlanıyoruz. Sadece ağaçların dallarıyla değil tomruklarıyla da dekorasyon fikirleri üretebileceğinizi unutmayın.

MUTLAKA OKUYUN:  Sineklik Modelleri ile Sineklere %100 Çözüm

Daha birçok farklı ve benzersiz ağaç dallarından dekorasyon fikirleri tasarlanabileceği aşikar. Benim sizler için bulduklarım bunlarla sınırlı değil tabii ki. Sizin için hazırladığım galeri ile ağaç dallarından tasarlanmış enteresan dekoratif fikirleri için göz atabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x