Karton Rulo Dekoratif Raf Yapımı

Kolay Poşetlik Yapımı Videolu Anlatımlı

Fıstık Kabuklarından Mumluk Yapımı

Tatilcilerin Görmesi Gereken 25 Şirin Karavan Tasarımı

Tatlı Rüyalara Dalacağınız 3 Boyutlu Örtü Modelleri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Tekstili 19 Nisan 2016

Uykularımızın vazgeçilmezi olan örtü modelleri, artık bambaşka bir arayışta beklenti yaratıyor. Birbirinden farklı 3 boyutlu örtü tasarımları arasında, hayal gücünün eseri pek çok görsel başta olmak üzere, çeşitli kreasyon dokunuşları bulunuyor.

İsterseniz bunları kendi tarzı ile inceleyelim. Üç boyutlu örtü modelleri arasında en çok tercih edilen tasarımlara baktığımız zaman, sade yaklaşımları ile ön plana çıkan ürünleri görüyoruz.

Bu sene belki de baharın renklerini en çok bünyesinde barındıran tasarımlar ön plana çıkacak, ne dersiniz? İsterseniz birkaç tasarımı rengine ve stiline göre yorumlayalım ve üzerinde konuşalım.

3 boyutlu örtü tasarımların varlığı, bizlere en çok somut ruh psikolojisini aşılıyor. Yani aslında uykumuz konusunda bir problem yaşamaz iken, psikolojik olarak bizi daha da rahatlatan detayları yaratan bu ürünler, kesinlikle psikolojimize pozitif bir etki sağlayacak.

Çünkü somut hissiyatlar, her zaman kişiye doğrudan etki eder. Bunu renkleri ile başaran markalar olmasına karşın, kişiye özel üretilen farklı tasarımlar da bulunmakta.

Kişi kendisinin doktorudur felsefesinin tasarıma yansımış ismine üç boyutlu örtü modelleri diyebiliriz mesela. İşte bu yüzden sizler için tavsiyemiz olan birkaç model.

Aşağıdaki görsellere baktığımız zaman, ilk görselde yer alan değerli taşlar, parlaklığı ile sizi büyüleyecek. Deniz altı görseli ise yazın gelişine dair içinizde farklı duygular oluşturacak ve emin olun, psikolojik olarak pozitif olacaksınız.

Bu senenin en çok tercih edilen ve merak edilen örtüleri arasında yer alan üç boyutlu yatak örtüsü modellerine farklı bir açıdan bakmak istedik. Yorumu siz değerli okurlarımıza bırakıyoruz, şimdiden bol şans dileklerimizi gönderelim.

Sizler için hazırladığım 3 boyutlu örtü modelleri fikirlerini daha yakından görebilmeniz için bir galeri hazırladım. Bu galeride birbirinden ilginç ve birbirinden enteresan örtü modellerini görünce çok şaşıracaksınız…

3 boyutlu örtü modelleri

3 boyutlu örtüleri incelemek için görsellerin üzerine tıklayınız.

Daha önce kaleme aldığım English Home yatak örtüsü yazımı da okumanızı öneririm. Farklı fikirler dekorasyonda her zaman için yeni fikirleri doğurur. Keyifli dekorasyonlar dilerim… 🙂

Yapılan Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

hakan 12 Mayıs 2016

Odanın havası değişti diyebilirim. Hangi motifi alırsanız alın beğeneceğinize garanti veriyorum. 3D örtüleri beğendim.

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Dubleks Ev Dekorasyonu

Dubleks Ev Dekorasyonu

1 Nisan 2018
Ahşap Bebek Beşikleri

Ahşap Bebek Beşikleri

15 Temmuz 2015
El Dokuması Halılar

El Dokuması Halılar

13 Mayıs 2015