Bugün sizlere yemek odası takımı seçiminde karar veremeyenler için 22 muhteşem Enza Home yemek odası takımı tanıtımı gerçekleştireceğin umarım bu tanıtım sonrasında almak istediğiniz yemek odası takımına karar verebilirsiniz.

22 Enza Home Yemek Odası Modeli

1. Alessa Yemek Odası

Geometrik desenlerden hoşlananların kaçırmaması gereken özellikleri ile ahşabın sıcaklığının yansıtıldığı bu  Enza Home yemek odası takımının modern çizgilere sahip olduğunu belirtmek isterim.

2. Aria Yemek Odası

Ayrıntılardan hoşlananlar için tasarlanmış bu yemek odası takımında yuvarlatılmış hatların ve yaprak biçiminde tasarlanmış kulpların sizi cezp etmemesi mümkün değil.

3. Bolero Yemek Odası

Sadece ahşap görünüm ile yetinmeyenlerdenseniz bolero yemek odası takımını mutlaka görmelisiniz. Siyah temperli cam özelliğinin masa üzerinde kullanılması hem temizlik hem de dizayn açısından mükemmel bir seçim oluşturmuş.

4. Crystal  Yemek Odası

Özgün bir yemek odasına sahip olmak isteyenler için İtalyan tasarımı ile dikkat çeken Crystal yemek odası takımı bu isteğin karşılanmasında fazlasıyla yeterli kaliteye sahiptir. Özellikle akrilik panel ve camın kombinasyonu farklılık oluşturuyor.

5. Elegante Yemek Odası

Ahşap görünümü seviyorum ancak farklı renk alternatifleri istiyorum. Diyorsanız bu yeme odası takımı tam da istediğiniz özelliklere sahip. Prusya mavisi yüzey rengine sahip üründe kapitone işlemeli  sandalyelerin çok şık bir görünüm oluşturduğu yadsınamaz.

6. Elena Yemek Odası

Geçmişteki yemek odası takımlarını beğeniyor ancak günümüz teknoloji ve kalitesine sahip bir Enza Home yemek odası istiyorsanız Elena yemek odası takımını mutlaka görmelisiniz. Farklı renk alternatiflerinin de olduğu bu takım, retro özelliği ile ön planda gözüküyor.

7. İdea Yemek Odası

Aynalarının üç parçadan oluşması, açık renkli yapısı ile özellikle alan sıkıntısı çeken müşterilerin sıklıkla tercih ettiği bu ürün kullanım kolaylığı ile de öne çıkıyor.

8. Infinity Yemek Odası

Sadelik ve zarafetin bir arada olmasını istiyor musunuz?  Infinity yemek odası takımı tam da aradığınız niteliklere sahip özellikleri ile sizi bekliyor. Çizgilerin asaletini bu  Enza Home yemek odası takımında fazlasıyla hissedeceksiniz.

9. Lina Yemek Odası

İki farklı renk alternatifinin olduğu bu Enza Home yemek odası takımında ahşap rengin sıcaklığı ile bej rengin sadeliği harmanlanmış gözüküyor. Ayrıca bu ürüne özgü olarak sırt düğmeli sandalye modeli de oldukça estetik bir hava katıyor.

10. Luce Yemek Odası

Aynaların farklı geometrik formlarda olması sizin de dikkatinizi çekiyor ve bunu farklı bir dekorasyon ürünü olarak kabul ediyorsanız Luce yemek odası takımının bu özelliği sizi fazlasıyla memnun edecektir.

11. Mistral Yemek Odası

Klasik yemek odası görünümünü parlak vizon krem rengiyle bütünleştiren bu seride konsolun geniş depolama alanı sunduğunu da ifade etmeliyim.

Enza Home markasının mobilya sektöründe çok farklı alanlarda ürünlerinin olduğunu biliyorsunuz, size Enza Home köşe takımları yazımı da okumanızı öneriyorum.

12. Orlando Yemek Odası

Ahşap görünümü sevenler, Orlando yemek odası takımında yer alan Rustik ceviz ve kahverengi kombinasyonu sayesinde oldukça etkileyici bir yemek odasına kavuşacaklar. Ayrıca bu seride yer alan bulut görünümlü ayna da dekoratif bir tamamlayıcı olacaktır.

13. Orleon Yemek Odası

LED aydınlatmadan hoşlanan ve bu aydınlatmayı yemek odasında kullanmak isteyenler için Orleon yemek odası oldukça güzel bir alternatif olacaktır. Vitrinde ve konsol aynasında kullanılan bu aydınlatmalar, farklı bir hava yakalamak isteyenler için güzel bir örnek oluşturuyor.

14. Polka Yemek Odası

Temizliğin kolay olması yüksek ayak yapısına sahip ürünlerle mümkündür. Polka yemek odası bu özelliği ile ön plana çıkmış bir yemek odasıdır. Beyaz rengin ağırlıklı olduğu takımda minimalist sade bir görünümün de yakalandığını belirtmek isterim.

15. Praga Yemek Odası

Mermerin doğal yapısının Enza Home yemek odası  takımında da kullanılmasını istiyorsanız Praga yemek odası takımı tam sizin istediğiniz özelliklere sahip. Ayrıca eskiyi anımsatan koltuk ve ayak yapısı sayesinde güzel bir dekorasyon ürününe sahip olmuş olacaksınız.

16. Rain Yemek Odası

Ceviz renginin yemek odasında da olmasını istiyorsanız Rain yemek odasının kalitesi ile mutlaka tanışmalısınız. Ağır bir yemek odası görünümü ile bu takım, özellikle geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek niteliklere sahiptir.

17. Rosa Yemek Odası

Enza Home yemek odası seçiminde ayna detayları salonunuzun da havasını farklı kılacaktır. Rosa yemek odası takımındaki dairesel aynalar keskin hatlara sahip yemek odasının diğer ürünlerini tamamlamaktadır.

18. Santiago Yemek Odası

Yemek odası takımında tüm parçaların bir ahenk oluşturması ufak detaylarla çok daha anlamlı hale gelmektedir. Santiago yemek odası takımındaki Turkuaz renkli kulplar sayesinde takım bütünlüğü sağlanmış gözüküyor. Ayrıca konsol aynasının farklı görüntüsü de yemek odasını daha bir alımlı hale getirmiş.

19. Valente Yemek Odası

Valente yemek odası takımında konsol çizgilerinin ve bronz aynaların uyumu oldukça dikkat çekmektedir. Diğer ürünlerin sade yapısı şıklığı da beraberinde getirmiş.

20. Veronica Yemek Odası

Veronica yemek odası takımının sandalyeleri oldukça dikkat çekiyor. Sırt desenine sahip sandalyelerde ön yüzey kapitone kumaş ile döşenmiş.  Ürünün bir başka dikkat çeken niteliği mat beyazın ağırlıklı olarak kullanılmış olmasıdır.

21. Visage Yemek Odası

Cam kapaklı vitrin yemek odanızın görünümüne pozitif bir katkı sunmaktadır. Visage yemek odası takımında bu özelliğin yanında açılır yemek masası, konsol ve vitrine ait LED aydınlatmalar gibi özellikleri de bulabilirsiniz.

22. Zen Yemek Odası

Bu üründe en dikkat çekici ayrıntı, aynaların ve konsolun aynı desen ile oluşturulmasıdır. Kulp ve ayakların da özel renkli ve şekilli olması da ürünün ahengini sağlayan bir niteliğe sahiptir. İsterseniz takım ile uyumlu yan ve orta sehpa alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

Umarım, Enza Home yemek odası takımlarından biri sizin zevkinizi yansıtacak niteliklere sahiptir.

Klasik çizgilere sahip İstikbal yemek odası takımı yazımı da okuyarak daha farklı modellere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here