perde siparişi


Enza Home Yemek Odası Takımı için +22 Seçenek

Yemek odası takımı bir salonu tamamlayan önemli bir mobilya grubudur. Doğru yemek odası takımı seçimi gerçekten zor olsa da bilinen markalardan tercihte bulunmak işinizi kolaylaştırabilir. Bu noktada sizlere hazırladığım Enza Home yemek odası takımı fikirleri ile yemek odası takımı seçimini yapabilirsiniz.1.Enza Home Alessa Yemek Takımı

Geometrik desenlerden hoşlananların kaçırmaması gereken özellikleri ile ahşabın sıcaklığının yansıtıldığı bu  Enza Home yemek odası takımının modern çizgilere sahip olduğunu belirtmek isterim.

2.Enza Home Aria Yemek Takımı

Ayrıntılardan hoşlananlar için tasarlanmış bu yemek odası takımında yuvarlatılmış hatların ve yaprak biçiminde tasarlanmış kulpların sizi cezp etmemesi mümkün değil.

Doğtaş yemek odası takımı bağlantısına tıklayarak birbirinden güzel modellere ulaşabilirsiniz.

3.Enza Home Bolero Yemek Takımı

Sadece ahşap görünüm ile yetinmeyenlerdenseniz bolero yemek odası takımını mutlaka görmelisiniz. Siyah temperli cam özelliğinin masa üzerinde kullanılması hem temizlik hem de dizayn açısından mükemmel bir seçim oluşturmuş.MUTLAKA OKUYUN:  Yatak Olan Koltuk: Enza Home EnLarge Koltuk

4.Enza Home Crystal  Yemek Takımı

Özgün bir yemek odasına sahip olmak isteyenler için İtalyan tasarımı ile dikkat çeken Crystal yemek odası takımı bu isteğin karşılanmasında fazlasıyla yeterli kaliteye sahiptir. Özellikle akrilik panel ve camın kombinasyonu farklılık oluşturuyor.

5.Enza Home Elegante Yemek Takımı

Ahşap görünümü seviyorum ancak farklı renk alternatifleri istiyorum. Diyorsanız bu yeme odası takımı tam da istediğiniz özelliklere sahip. Prusya mavisi yüzey rengine sahip üründe kapitone işlemeli  sandalyelerin çok şık bir görünüm oluşturduğu yadsınamaz.

6.Enza Home Elena Yemek Takımı

Geçmişteki yemek odası takımlarını beğeniyor ancak günümüz teknoloji ve kalitesine sahip bir Enza Home yemek odası istiyorsanız Elena yemek odası takımını mutlaka görmelisiniz. Farklı renk alternatiflerinin de olduğu bu takım, retro özelliği ile ön planda gözüküyor.

7.Enza Home İdea Yemek Takımı

Aynalarının üç parçadan oluşması, açık renkli yapısı ile özellikle alan sıkıntısı çeken müşterilerin sıklıkla tercih ettiği bu ürün kullanım kolaylığı ile de öne çıkıyor.

8.Enza Home Infinity Yemek Takımı

Sadelik ve zarafetin bir arada olmasını istiyor musunuz?  Infinity yemek odası takımı tam da aradığınız niteliklere sahip özellikleri ile sizi bekliyor. Çizgilerin asaletini bu  Enza Home yemek odası takımında fazlasıyla hissedeceksiniz.9.Enza Home Lina Yemek Takımı

İki farklı renk alternatifinin olduğu bu Enza Home yemek odası takımında ahşap rengin sıcaklığı ile bej rengin sadeliği harmanlanmış gözüküyor. Ayrıca bu ürüne özgü olarak sırt düğmeli sandalye modeli de oldukça estetik bir hava katıyor.

10.Enza Home Luce Yemek Takımı

Aynaların farklı geometrik formlarda olması sizin de dikkatinizi çekiyor ve bunu farklı bir dekorasyon ürünü olarak kabul ediyorsanız Luce yemek odası takımının bu özelliği sizi fazlasıyla memnun edecektir.

MUTLAKA OKUYUN:  Renkli Mutfak Masaları için +4 Marka

11.Enza Home Mistral Yemek Takımı

Klasik yemek odası görünümünü parlak vizon krem rengiyle bütünleştiren bu seride konsolun geniş depolama alanı sunduğunu da ifade etmeliyim.

Enza Home markasının mobilya sektöründe çok farklı alanlarda ürünlerinin olduğunu biliyorsunuz, size Enza Home köşe takımları yazımı da okumanızı öneriyorum.

12.Enza Home Orlando Yemek Takımı

Ahşap görünümü sevenler, Orlando yemek odası takımında yer alan Rustik ceviz ve kahverengi kombinasyonu sayesinde oldukça etkileyici bir yemek odasına kavuşacaklar. Ayrıca bu seride yer alan bulut görünümlü ayna da dekoratif bir tamamlayıcı olacaktır.

13.Enza Home Orleon Yemek Takımı

LED aydınlatmadan hoşlanan ve bu aydınlatmayı yemek odasında kullanmak isteyenler için Orleon yemek odası oldukça güzel bir alternatif olacaktır. Vitrinde ve konsol aynasında kullanılan bu aydınlatmalar, farklı bir hava yakalamak isteyenler için güzel bir örnek oluşturuyor.

14.Enza Home Polka Yemek Takımı

Temizliğin kolay olması yüksek ayak yapısına sahip ürünlerle mümkündür. Polka yemek odası bu özelliği ile ön plana çıkmış bir yemek odasıdır. Beyaz rengin ağırlıklı olduğu takımda minimalist sade bir görünümün de yakalandığını belirtmek isterim.

15.Enza Home Praga Yemek Takımı

Mermerin doğal yapısının Enza Home yemek odası  takımında da kullanılmasını istiyorsanız Praga yemek odası takımı tam sizin istediğiniz özelliklere sahip. Ayrıca eskiyi anımsatan koltuk ve ayak yapısı sayesinde güzel bir dekorasyon ürününe sahip olmuş olacaksınız.

16.Enza Home Rain Yemek Takımı

Ceviz renginin yemek odasında da olmasını istiyorsanız Rain yemek odasının kalitesi ile mutlaka tanışmalısınız. Ağır bir yemek odası görünümü ile bu takım, özellikle geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek niteliklere sahiptir.

MUTLAKA OKUYUN:  Yeni Sezon Bellona Koltuk Takımı Modelleri 2020

17.Enza Home Rosa Yemek Takımı

Enza Home yemek odası seçiminde ayna detayları salonunuzun da havasını farklı kılacaktır. Rosa yemek odası takımındaki dairesel aynalar keskin hatlara sahip yemek odasının diğer ürünlerini tamamlamaktadır.

18.Enza Home Santiago Yemek Takımı

Yemek odası takımında tüm parçaların bir ahenk oluşturması ufak detaylarla çok daha anlamlı hale gelmektedir. Santiago yemek odası takımındaki Turkuaz renkli kulplar sayesinde takım bütünlüğü sağlanmış gözüküyor. Ayrıca konsol aynasının farklı görüntüsü de yemek odasını daha bir alımlı hale getirmiş.

19.Enza Home Valente Yemek Takımı

Valente yemek odası takımında konsol çizgilerinin ve bronz aynaların uyumu oldukça dikkat çekmektedir. Diğer ürünlerin sade yapısı şıklığı da beraberinde getirmiş.

20.Enza Home Veronica Yemek Takımı

Veronica yemek odası takımının sandalyeleri oldukça dikkat çekiyor. Sırt desenine sahip sandalyelerde ön yüzey kapitone kumaş ile döşenmiş.  Ürünün bir başka dikkat çeken niteliği mat beyazın ağırlıklı olarak kullanılmış olmasıdır.

21.Enza Home Visage Yemek Takımı

Cam kapaklı vitrin yemek odanızın görünümüne pozitif bir katkı sunmaktadır. Visage yemek odası takımında bu özelliğin yanında açılır yemek masası, konsol ve vitrine ait LED aydınlatmalar gibi özellikleri de bulabilirsiniz.

22.Enza Home Zen Yemek Takımı

Bu üründe en dikkat çekici ayrıntı, aynaların ve konsolun aynı desen ile oluşturulmasıdır. Kulp ve ayakların da özel renkli ve şekilli olması da ürünün ahengini sağlayan bir niteliğe sahiptir. İsterseniz takım ile uyumlu yan ve orta sehpa alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

Umarım, Enza Home yemek odası takımlarından biri sizin zevkinizi yansıtacak niteliklere sahiptir. Klasik çizgilere sahip İstikbal yemek odası takımı yazımı da okuyarak daha farklı modellere ulaşabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x