perde siparişi

2020 Ev Dekorasyonu TrendleriYeni yıl ruhunun şekillendirdiği 2020 ev dekorasyonu trendleri, yaşam şartlarının daha keyifli hale gelmesini sağlar. Tüm ailenin bir arada samimi bir davetkârlığa sahip olan evleri, huzuru pekiştirecek temalarla desteklenir. Kolay, basit ve ekonomik trendlerle desteklenen başlangıçlarla evin her köşesinde güzel bir başlangıç yapılabilir.Salondan Yatak Odasına Doğadan Gelen Etki

Yatak odasında doğa etkisi
Yatak odasında doğa etkisi

Çiçek açan tomurcuklar, mekâna boyut kazandıran bitkiler ve doğayla buluşan dekoratif detaylar, 2020 yılına damga vuracak ev dekorasyon trendleri arasında sayılabilir. Duvar resminden yastığa, porselen yemek setinden döşemelik kumaşa kadar çiçeklerle derinlik kazandıran detaylar, odalara değer katar.

  • İçi ısıtan triko puflar
  • Modern yaşam kurguları ve
  • Yaşamı kolaylaştıran yardımcılar

eşliğinde, koyu renkli ve kontrast desenler, şehirde doğal bir yaşam alanı yaratılmasını sağlar. Ev sahibinin tarzını ve zevkini yansıtan detaylar, yaşam alanlarındaki değişim hikâyesini gözler önüne serer.

Yerleşim Planı Aynı Etkisi Farklı Modeller

Oturma odası için sıcak dekorlar
Oturma odası için sıcak dekorlar

Aynı mekânda kullanılan aynı ürünler, küçük dokunuşlarla farklılaştırılabilir. Oturma odalarına sıcak bir atmosfer katmak isteyenler için önerilen sıcak renkler, desensiz perde tercihiyle desteklenebilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Yazlık Ev için Yapılması Gereken 9 Mühim Hazırlık


Evin farklı bölümlerinde kullanılmayan malzemelerin işlevsel olarak değiştirilerek depolama alanı olarak değerlendirildiği seçimler, eşyaların görev tanımını değiştirmek olarak düşünülebilir. Banyoda yapılacak ufak dokunuşlar, modern bir çehrenin oluşmasında etkilidir.

Koltuk takımları renk kombinleri için ilgili içeriğe tıklayabilirsiniz.

Küçük Evler İçin Yaratıcı Çözümler

Küçük ev için pratik çözümler
Küçük ev için pratik çözümler

Giderek küçülen evler için özel olarak tasarlanan yaratıcı dekoratif malzemeler, küçük evlerde mucizeler yaratmak isteyenlerin tercihidir. Sade olduğu kadar da şık olan 2020 ev dekorasyon trendleri eşliğinde dar alanlar yerini konforlu mekanlara bırakabilir.Antre ve holde atılacak dekoratif hamleler, misafirlerini samimi bir şekilde karşılamak isteyenlere yön verir. Dekorasyon stiline uygun olarak seçilecek; oymalı ya da düz duvar aynaları giriş alanına derinlik katar. Duvarlarda kullanılacak tuğla, taş ya da ahşap görünüm, içeride de dışarıdaymış algısı yaratır.

Evin Değerini Artıracak Fikirler

Evin değerini artıracak fikirler
Evin değerini artıracak fikirler

Evinin daha özel bir görünüme sahip olmasını isteyenler, değişikliğe sokak kapısında yeniliğe giderek başlayabilirler. Evin bir bölümünün ön plana çıktığı evlerde, mutfakta yeniliğe gidilerek çiçeklerin enerjisinden destek alınabilir. Duvar ve tavaları beyaza boyayarak alanın daha geniş görünmesi sağlanabilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Şömineli TV Ünitesi 2021 Modelleri(Videolu)

Bu içerikte 2020 ev dekorasyonu trendleri ve genel eğilimleri inceledik. Her yıl daha farklı dekorlar ile karşılaşıyoruz. Bakalım önümüzdeki yıllarda nasıl bir dekorasyon trendi ortaya çıkacak.


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x