2019 Dekorasyon Renkleri ile Yeni Trendler

0
522

Yeni yıl yaklaştı. 2018 bitmeden 2019 dekorasyon renkleri kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. 2019 mobilya dekorasyon alanında çok hareketli bir yıl olacağa benziyor. 2019 trend renkler arasında mavi tonları, gri tonlar ve toprak tonları yer alıyor.

Şimdi sizlere bu renklerin kullanım alanları ile popüler olan yeni trendler hakkında bilgi verelim.

blank
2019 dekorasyon renkleri doğa renkleri

Evi aydınlık gösteren boya renkleri yazıma göz atmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Doğanın bin bir tonları şimdi evlerde

2019’da iç mekanlarda sıklıkla kullanılacak renkler arasında sonbahar renkleri geliyor. Güz renkleri arasında toprak tonları da yer alıyor.

Toprak tonları doğada çok kullanılan renklerden özellikle duvar boyası renkleri arasında son derece tercih edilebilir yumuşak bir renk tonu.

Mavi tonları da doğa da bolca yer alıyor. Özellikle deniz-okyanus renkleri içinde yer alan mavi tonları evinize rahatlık ve ferahlık verecek bir renk.

Yeşil ve tonları da bu sene çok moda olacak. Yeşil orman renkleri arasında yer alan bir renk olması bakımından evini doğaya açacaklar için biçilmiş bir renk.

Doğal ahşap rengi hemen hemen tüm renkler ile bir uyum içerisinde olduğu için evini dekore etmek isteyenler için kaçırılmayacak bir renk tonu.

blank
2019 moda renkler su yeşili dekorasyon rengi

2019 dekorasyon renkleri kullanımı

2019’da evinize küçük dokunuşlar yapmak isterseniz 2019 trend renkleri uygulamak doğru bir tercih olabilir. Renkleri bu noktada doğru kullanmak gerekiyor.

Özellikle mutfak ve banyolarda kullanılan ikili renk kullanımlarını bir kenara bırakacağımız bir yıl olacak. Örnek verecek olursak siyah ve beyaz gibi birlikte kullanılan renkler yerine ton geçişleri daha fazla olacak.

blank
2019 dekorasyon renkleri mint yeşili dolap rengi

Buna örnek vermek gerekirse mavi ve mavinin birkaç tonu aynı eşya üzerinde dengeli bir geçiş ve uyum yakalamak için kullanılacak.

Sizler için 2019 dekorasyon renkleri ve yeni trendleri sunmak istedik. Sizler de evinizde doğanın sunduğu renkleri hem mobilyalarda hem de ev dekorasyonu içerisinde kullanabilirsiniz.

Bir zamanların moda renkleri içerisinde yer alan parlak orkide moru yazımı okumak isterseniz tıklayın.

Keyifli dekorasyonlar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here