perde siparişi

2018 Perde ModelleriBu sene en çok satan perde modelleri sizler için bu yazımızda bulunuyor. Her yaz olduğu gibi bu yaz da ev yenileme ve ev kurma telaşı başlayınca perde sektörü de canlılık kazanmaya başladı. Herkesin en çok tercih ettiği 2018 perde modelleri her yerde daha çok yer ediniyor.Neredeyse tüm perde mağazalarında karşımıza aynı modeller çıkıyor. Herkes en yeni perde modellerini de bu yüzden merak ediyor. Bütün evlere uyacak birbirinden modern ve şık perde modelleri bulunuyor.

2018 perde modelleri arasında tülden stor perdeye kadar bütün modelleri görmek mümkün. Bu modeller desen olarak da değişiklik gösteriyor. Bu yılın en modern modeli ise file olarak karşımıza çıkıyor.

Desenli stor perde modelleri

Her yerde herkesin genelde tercih ettiği modeller arasında file model yer alıyor. Ardından desenli modeller de bu yıl içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bunun sebebi ise modern ve şık görünümü olması aynı zamanda da bütün dekorasyon temalarına mükemmel uyum sağlaması denebilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Aydınlatma Armatürü Konusunda Yılın Trendi Sıklık


Bunların yanı sıra ise boydan perdeler bütün camı kapatıp daha şık bir hava veriyor. Bu model de yine kullanıcıların tercih ettiği bu yıl içerisinde çokça satışı yapılan bir model. Renkli perdeler ise birbirini tamamlayan renkler olarak karşımıza çıkıyor ve birbirine uyumlu renkler göze çarpıyor.

2018 stor perde modelleri

Bunların yanı sıra da Fransız perde modelleri de bu yıl içerisinde tercih edilen perde modelleri arasında yer alıyor. Evinize daha ağır ve modern bir hava katmak isterseniz bu modelleri tercih edebilirsiniz. Fransız modeller kırmızı, bordo ve krem sarısı renginde daha çok tercih ediliyor.

2018 perde modelleri genel olarak böyle sıralanıyor. Bunlardan hangisini hangi duruma göre tercih edeceğinizi de aşağıda detaylı olarak anlatacağız.Siz hangisini seçmelisiniz?

Yukarıda belirttiğimiz modeller genel olarak tercih edilen ürünlerdir. Bunların dışındaki modellerden de hoşunuza giden ürünlerden tercihinizi yapabilirdiniz. Ancak bu ürünler bu yılın en modern ve en son tasarım modelleri olarak bulunuyor. Bu sebeple modern bir görünüm olmasını tercih ederseniz tercihinizi bu modellerden yana kullanmanızda fayda var.

MUTLAKA OKUYUN:  Evinize Uyumu Getirecek Yatak Odası Takımları
2018 zebra perde modelleri

Spor bir eviniz var ise dekorasyonu da spor olarak yaptıysanız kesinlikle Fransız model sizin için uygun olmaz bunun yerine daha modern olan ip modellerden ya da stor modellerden tercih edebilirsiniz.

Klasik bir ev dekorasyonu yaptırdıysanız bu durumda Fransız model çok şık ve modern olacaktır. Ayrıca dekorasyonu tamamlayacak ve şık bir görünüm de katacaktır.
Duvarlarınızı renkli yaptırdıysanız bu durumda da kesinlikle renkli düz kumaş modellerden tercih edebilirsiniz. Böylelikle güzel bir bütünlük ve uyum sağlayabilirsiniz. Bu modeller tamamen modern görünüm sağlayacaklar.

Zebra perde modelleri

File modeller ise yine şık bir görünüm sağlayacak dekorasyona göre uyum sağlayacaktır. Bu sebeple de çok spor ya da çok klasik olmayan orta dekorasyona sahip yerlerde tercih edilebilir. 2018 yılının en çok tercih edilen modeli de file perdelerdir.

Sade bir dekorasyon yaptırdıysanız kesinlikle perdelerinizi de desenli olarak tercih edebilirsiniz. Çiçek desenler yine çok şık ve bu senenin en çok tercih edilen modelleri olarak bulunuyor. Bunlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra zebra perde modellerini de seçebilirsiniz. Doğru bir seçim ve güzel bir dekorasyon ile evinizi hiç olmadığı kadar iyi gösterebilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Ev Dekorasyonunun İnce Dokusu Pike Modelleri

Kaynak: https://kervanperde.com/perde-modelleri/Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x