2018 Ofis Mobilyaları

2
144

Ofislerin zarafetini gösteren en önemli unsurunu ofis mobilyaları oluşturmaktadır. Büroseren Mobilya A.Ş. 1986 yılından bu yana ulusal ve uluslararası tecrübesi, kaliteyi hedef alan ve sürekli gelişimi amaç edinmiş firmadır. Büroseren ofis mobilyaları çalışma alanlarına farklı bir tarz kazandırarak bürolarda samimi, prestijli ortamlar oluşturmaktadır. Ofis mobilyaları çalışma hayatında çalışanların sağlıklı ve rahat olarak çalışması, sağlıklı ve rahat çalışanların mutlu olmasıyla iş yeri verimliliğini yükselten unsurlar arasındadır.

blank
Ofis mobilyaları toplantı masaları

Çalışma Hayatında Büro Tasarımı

Büro tasarımları faaliyette bulunulan alanlara göre değişiklik göstermektedir. Bürolarda aynı ortam içerisinde farklı faaliyet kollarında bulunan bölümlerinin birbirinden farklı tasarımlarla fakat birbiriyle uyumlu mobilya seçimleri ile farklılaştırılmaktadır. Bu konuda geniş ürün yelpazesine ve birbiriyle uyumlu olabilecek ürün çeşitliliğine sahip Büroseren mobilya ofis ürünleri çözümler sunmaktadır. Teknoloji ve tasarım üzerine faaliyet gösteren ofis veya bürolar modern ofis mobilyaları ile tefriş edilmesi gerektiği çok açıktır.

https://buroseren.com/tr/ofis-mobilyalari/1/Kategori adresinden tüm modellere ulaşabilirsiniz.

blank
Ofis mobilyası yönetici özel serisi

Bunun yanında kişilerin beğenisi klasik olan veya kamuya yönelik işlere ağırlık veren ofis ve bürolar ile tefriş edilmektedir. Ofis mobilya modelleri seçiminde büronun faaliyet alanı, büronun alanı, çalışan sayısı, büro alanında misafir kabul edilip edilmediği gibi değişkenler dikkat edilmelidir. Büro ofis mobilyaları kullanışlılığı, görünüşü, rengi, kalitesi, dayanıklılığı ve tasarımı iş yerinde çalışanlarının memnuniyetini sağlamakta müşteri algısına da direkt etki etmektedir. Bu nedenle bürotime ofis mobilyaları iş yerlerinde uzun yıllar kullanılacak olması, kolay yıpranmaması ekonomik ömrünün uzunluğu tercih sebepleri arasındadır.

Büroseren mobilya ofislerin mobilyalarını takım veya modüler olarak temin edebilmektedir. Ayrıca iş yerlerine özel çözümler üretmek üzere firma bünyesindeki mimar ve iç mimarların tasarladığı projelere göre üretimi planlanan ürünler üç boyutlu olarak müşterilerin beğenisine sunulmakta, karar verilen proje anahtar teslim olarak tam zamanında teslim edilmektedir.

 Ofis Mobilyaları Fiyatları

Ofis mobilyaları teknolojinin gelişmesi, seri üretimin hızlanması, modüler olarak tasarlanabilmesi, ihtiyaca göre satın alınabilmesi gibi pek çok avantajlarla uygun fiyatlandırma yapılabilmektedir. Tasarlanacak mekana göre tasarım yapılarak çalışana işe, iş yerine en uygun mobilyayı seçmek fiyatlandırmada göz önünde tutulması gerekli hususlardandır.

blank
Ofis mobilya ve sehpalar

Üretimin hızlı olması sebebiyle yeni ürünlere yer açmak maksadıyla yapılan kampanyalarla ucuz ofis mobilyası edinmek mümkündür. Ofis dizaynlarında aranması gereken hususlar; çalışanların sağlığı, mobilyaların ergonomisi, iş yerinin prestiji, mobilyaların kalitesi ve sağlamlığı, ekonomik ömrünün uzun olmasıdır. Kalite fiyat dengelemesini en uygun şartlarla yerine getiren Büroseren Mobilya, bu konuda tecrübesiyle ofisleri ekonomik olarak donatmaktadır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here