Dekorasyonda Taş Duvar Kaplama

Balkon Çiçekleri Nasıl Yetiştirilir?

Emaye Tencereden Obje Yapımı

İlkbaharda Bahçe Dekorasyonu Fikri

2016’ya Damgasını Vuracak 20 Dresuar Modeli

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 7 Kasım 2015

Özellikle antre dekorasyonu içinde ele alacağımız dresuar modeli ile harika ve şık dekorasyonlar yapılabiliyor. Salon dekorasyonu içinde sıklıkla gördüğümüz dresuar modellerini sizler için araştırdık. 2016’ya damgasını vuracak 20 dresuar modeli için yazımı sonuna kadar okumanızı öneriyorum.

dresuar-modeli-avangard-tarz

Dresuar aynalı ya da aynasız kullanılabileceğini gibi bazı dresuar modelleri 2 ayaklı olup duvara dayalı kullanılabiliyor. Bazı dresuar modelleri ise 4 ayaklıdır ve aynası kullanıma izin vermektedir.

Dresuar modeli için dekorasyon  fikirleri içinde size önerebileceğim birkaç detay var: Mesela dresuar üzerine ayna ile kombin yapabileceğiniz gibi, dekoratif bir abajur, harika bir fotoğraf çerçevesi ya da canlı çiçekleri içeren dekoratif bir vazo harika dresuar dekorasyonu için size fikir verebilir.

2016-dresuar-modeli

Size bir önerim de dresuar dekorunu evin giriş kısmı olan antrede kullanmanızdır. Çünkü antre dekorasyonu için biçilmiş bir kaftan olan dresuarlar misafirlerinizi ilk karşıladığınız yer olması bakımından oldukça şık dizayn edilebilir ve gelenleri evinize hayran bırakabilirsiniz.

Size antre dekorasyonu için fikir verecek antre ve giriş dekorasyonu örnekleri için tıklayın.

İki ayaklı dresuar modeli için antre dekorasyon fikri çok cazip bir öneri diye düşünüyorum. Çünkü kapladığı alan da daralacağı için ve ayna dekorasyonu ile de çok güzel bir ikili olacağı için farklı bir dekorasyon oluşturmanız mümkündür.

dresuar-modeli-modern

Salon dekorasyonu için de kullanılabilecek dresuar modeli mevcut. Salon dekorasyonunuz için hangi tarz mobilya kullanırsanız kullanın eğer salonunuzda boş bir alanınız varsa farklı bir alan oluşturmak için dresuar modeli düşünebilirsiniz.

Salon dekorasyonu için size fikir verebilecek en iyi 22 modern salon dekorasyonu için tıklayın. Dresuar modeli için aklınıza gelen fikirleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Modern bir salon dekorasyonunuz varsa rustik tarz ya da sade avangard bir dresuar modeli oldukça şık bir dekorasyon oluşturabilir. Tamamen zevkinize göre dekore edeceğiniz dresuar modeli için sizlere güzel bir galeri hazırladım. Bu galeride antre dekorasyonu ya da salon dekorasyonu için size fikir verecek alternatif dresuar modellerini inceleyebilirsiniz.

2016 dresuar modeli örnekleri

Dresuar ne demek öğrenmek için tıklayın.

 

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Fikirleriniz benim için önemli. Yazı hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!