Her yıl olduğu gibi 2016 perde modelleri de ev dekorasyonu konusunda kendinden epey söz ettirecek gibi.

Çünkü brillant, taç gibi perde modelleri firmalarının yeni sezon 2016 perde modelleri için ürün çeşitlerini sunmasıyla yeni perde modellerini yakından inceleyebiliyoruz.

Benim hayran kaldığım birçok modeli sizlerin de beğeneceğine inanarak 2016 perde modelleri örneklerini yakından inceleyebileceğiniz bir galeri hazırladım.

Evin mahremiyetini temsil eden perdeler pencereleri adeta gelin gibi süsleyen en önemli ev tekstil ürünlerindendir. Ev dekorasyonu için kullandığınız renklere göre seçim yapacağınız perde modelleri için epey bir alternatif söz konusu.

Hanımlar 2016 perde modelleri için epey seçici davranmak zorunda çünkü her bir modelin kendi içerisinde renk ve stil farkları mevcut.

Galeriye dahil ettiğim perde modelleri genellikle salon ve oturma odası için kullanılan perde modellerini içeriyor.

2016 perde modelleri için fikirler

1. Rengarenk perdeler rengarenk evler

2016 Curtain models
2016 Curtain models

Benim en çok beğendiğim perde modelleri içerisinde yer alan rengarenk desenli perdeler beyaz mobilya ile inanılmaz bir dekor oluşturuyor diye düşünüyorum.

Sizler de evinizin en az bir odasını böyle canlı renklerle dekore ederek evinizin enerjisini artırabilirsiniz.

2. Perdeler için ağır fonlar

English home perdeler
English home perdeler

Klasik mobilya tarzını benimsediğiniz bir salon dekorasyonu hazırladıysanız böyle ağır kadife fonlar salon dekorasyonu için harika bir fikir olabilir.

Uygun renklerle dekore edeceğiniz perde modelleri ile evinizin çehresinin değişeceğini düşünüyorum.

3. Eğlenceli çocuk odası perde modeli

2016 Modern curtain models
2016 Modern curtain models

Çocuk odası için 2016 perdeleri arasında renkli ve eğlenceli modeller mevcut. Özellikle çocukların hayallerini süsleyen perde modelleri ile çocuk odası dekorasyonu için harika fikirler üretebilirsiniz.

Aşağıda hazırladığım 2016 perde modelleri için örnek modelleri inceleyerek farklı fikirler üretebilirsiniz.

2016 perde modelleri için tavsiye edilen örnekler

Genelde salon ve oturma odası için düşünülmüş  perde modelleri içerisinde farklı çocuk odası ve yatak odası gibi odalarında dekorasyonu için perdeler yer alıyor. İncelemek için resme tıklayın.

Alternatif dekorasyon fikirleri edinmek isterseniz zebra perde modelleri hakkındaki yazımı okuyabilirsiniz. Sizler de bizimle evinizde kullandığınız perde modellerini paylaşabilir, ziyaretçilerimizle model tartışmaları yapabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here