2014 Dekoratif Duvar Saatleri ve Modelleri

1
289

Saatler zamanın kıymetini bilenler için çok önemli bir araç konumunda. Evinin kıymetini bilenler ve evine renk katıp daha da dekoratif hale getirmek isteyenler ise saatlere bir başka açıdan bakmaktadır. Sadece zamanı ölçümleme olarak düşünmemek gerekir saatleri, böyle yapıldığında işleve takılmak olur. Ancak saatlerin zamanı göstermesinin yanında evlere dekoratif renklilik katma işlevinin de olduğunu unutmamalıyız. İşte bu noktada bugün sizler için 2014 dekoratif duvar saatleri ve modelleri konusunu işlemeye karar verdik.

insan-figurlu-duvar-saatleri

Evinize Dekoratif Derinlik Katın!

Eskiden evlerde görmeye alıştığımız çalar saatlerin, guguklu ve din don diye öten büyük suvar saatlerinin yerini artık modern ve dekoratif saatler aldı. Bu zamana kadar psikolojideki işleve takılma durumuna kendimizi kaptırıp saatleri dekoratif anlamada hiç düşünmedik belki de. Yazımızın altında paylaşacağımız 2014 dekoratif duvar saatleri ve modelleri gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Çünkü evinizin duvarında adeta bir tabloyu andıran ve evinize derinlik kazandıran bu aksesuarlar modern ve şık duruşuyla evinize harika bir hava katacak.

dekoratif-mutfak-saatleri

Her Odaya Başka Bir Dekoratif Saat!

Unutulmamalıdır ki her odanın dekoratif tasarımı hem mobilyalar olsun hem de odanın görünüşü olsun bambaşkadır. Haliyle odaların işlevi de bununla birlikte değişmektedir. O yüzden seçeceğiniz dekoratif aksesuarlar bu noktada farklı olmak zorundadır. Bugünkü yazımızda işlediğimiz dekoratif saatler konusunda her odaya uygulayacağınız saat modeli farklı olmalıdır. Örneğin, mutfakta kullanacağınız saatin dekoratif desenleri tabak-tencere gibi figürlerle tasarlanmış olabilir, bu tasarım mutfağınızın konseptiyle tam manasıyla uyuşacaktır. Ya da çocuk odasında kullanacağınız, çizgi film figürlü bir dekoratif saat, çocuğunuzu kendini rahat ve huzurlu hissetmesini sağlayacaktır. Unutmayın her odanın ruhu farklıdır, ruhunu yansıtacak aksesuarlar tercih etmek elinizde.

cerceveli-duvar-saatleri

Bu yazımızda dekorasyonun farklı bir aşaması olan aksesuar tercihlerinden 2014 dekoratif duvar saatleri ve modelleri konusunu ele aldık. Aşağıdaki galerimizi inceleyerek evinize derinlik katacak dekoratif duvar saatlerinden kendinize uygun olanlarını tercih etmek için kullanabilirsiniz. Unutmayın her odanızın ruhu farklı, dolayısıyla farklı saat modellerini seçmek durumundasınız. Evinizin ruhunu yansıtacak dekoratif duvar saatleri tercihlerinizde sizlere kolaylıklar diliyoruz. Bir başka dekorasyon fikirlerinde görüşmek üzere…

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here