Dar Balkon için Pratik Masa Çözümleri

1
2997

Büyük şehirlerde yapıların metrekare olarak daha küçük olması, balkon dekorasyonunu da etkilemiş durumda. Özellikle dar ve küçük balkon dekorasyonu yapmak epey zor olsa dar balkon için pratik masa çözümleri ile işimiz bir nebze de olsa kolaylaşabiliyor.

Birçok projede balkon dekorasyonu küçük bir alana sahip olsa da balkondaki mevcut alandan maksimum verim elde etmek için yeni fikirler ve çözümler üretmek zorundayız.

İlkbahar ve yaz aylarında havaların daha da güzel ve sıcak olması dar balkon dekorasyonunu daha çok gündeme almamızı sağlıyor.

Birbirinden enteresan dar balkon için pratik masa ile balkonları çok daha kullanışlı hale getirmek mümkün. Balkon korkuluklarına monte edilen ve oldukça az kaplayan kullanışlı masa fikirlerini mutlaka denemelisiniz.

Balkon dekorasyonu içerisinde düşünebileceğiniz sarkan balkon çiçekleri için linke tıklayabilirsiniz.

Kış aylarında balkonu çok kullanmıyorsanız kolaylıkla sökebileceğiniz dar balkonlar için pratik masalar, katlanan bir yapıya sahip.

Güneşin ve yağmurun etkisinde korumak için de oldukça kolaylık sağlayan bu ürünleri balkonda kullanmanızı öneriyoruz.

Küçük balkonlar için kullanabileceğiniz pratik masaları sadece balkon korkuluklarına/demirlerine değil sabit olmasını isterseniz balkon duvarına da monte edebilirsiniz. Böylelikle daha sağlam bir yapıya da sahip olabilirsiniz.

Dar balkonlar da çok küçük mutfak masalarını da kullanmanız mümkün. Bu şekilde balkon dekorasyonu için daha az yer kaplayan bir ürüne sahip olmuş olursunuz. Küçük balkon mobilyası için daha önce kaleme aldığım içeriğe tıklayabilirsiniz.

Sizler de balkon dekorasyonu için bu tarz ahşap ürünlerden faydalanarak balkon dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.

Sabahları kahvaltı yapmak için birebir olan balkonları rengarenk IKEA ürünleri ile de renklendirebilir, sıcakların geldiği şu günlerde akşam saatlerinde serinlemek için bol bol balkonu kullanabilirsiniz.

Sizlere küçük balkon dekorasyonu için kullanabileceğiniz birbirinden pratik dar balkon masası çözümleri için aşağıdaki fikirlere göz atın.

Küçük ve dar balkon için pratik masa fikirleri

Genellikle balkon demirine takılan bu pratik masaları farklı şekillerde de kullanmak mümkün. Bazen bir bilgisayar masası bazen de küçük bir yemek masasına dönüştürebilirsiniz. Size fikir verecek balkon demirine takılan süsler içeriğine bir göz atabilirsiniz.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here