Banyo Keyfini Katlayacak Hamak Küvet Fikri

İçinizi Isıtacak 10 Sonbahar Dekorasyon Fikri

Dar Yaşam Alanını Geniş Göstermenin 5 Püf Noktası

Dekorasyonu Tamamlayan 20 Harika English Home Halı Kilim Modeli

Ofis Dekorasyon Örnekleri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 30 Nisan 2015
1.831

Bu yazımızda sizler için ofis tasarımları konusunda bilgiler paylaşmaya karar verdik. Ofisinizde günün büyük bir bölümünü geçirdiğinizi varsayarsak ofis dekorasyon çalışmalarının yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü yapacağınız dekorasyon hamleleri ile çalışma veriminizi ve enerjinizi artırabilirsiniz.

ofis-dekorasyonu

Ofisinizi dekore etmeye sıkıcılıktan kurtulmak amacıyla basit çözümlerle başlamalısınız. Dekordiyon.com sizler için şu önerileri sunuyor: Çalışma veriminizi artırabilmek ve daha rahat çalışabilmek adına masanızı en uygun yere yerleştirmelisiniz. İlk olarak masanın konumunu tespit etmek diğer ofis dekorasyon işlerinizi kolaylaştıracaktır. Bütün gün güneşten yararlanmak kim istemez ki? Gün ışığından yararlanmak istediğinizi duyar gibiyiz, o zaman ofisinizde masanızı en güzel şekilde konumlandırın.

ofis-dekorasyon

Ofis Dekorasyon Önerileri

Ofisinizde bulunan diğer mobilyalarınız ile dekorasyonda kullanmayı planladığınız aksesuarları da organize ederek yeniden yerleştirin. Ofisinizde ayna kullanmanız ofisinizi olduğundan daha derin ve geniş göstereceği için aynayı ofisinizde doğru bir yere koyun. Size tavsiyemiz farklı boyutlarla oluşturulacak kombin bir ayna dekorasyonu ofisinizi epey canlı gösterecektir. Ofislerde olmazsa olmazların başında tablolar geliyor. Ofis dekorasyonunu renklendirebileceğiniz tablo seçimi yapmanızı öneriyoruz. Ofisinizdeki konuklara kişiliğinizi yansıtabileceğiniz bir ipucu niteliği taşıyan tabloları kullanmak ofisinize ayrı bir dinamizm katacaktır. Ofisinize konumlandıracağınız bir başka aksesuar ise canlı bitki ya da çiçeklerdir. Mekânın daha enerjik ve canlı görünmesini sağlamakla birlikte daha verimli çalışma ortamı sağlayabilmek adına canlı çiçek kullanmayı ofis dekorasyon planınızda unutmayın. Renkli objeler kullanmak yaratıcılığın belirli seviyede tutulmasını sağlayacağı için mutlaka tercih edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Özellikle mobilya renginize uygun renkte objeler kullanmanız ofis dekorasyon fikirleriniz içinde yer almalıdır.

ofis

Ofisinizi Dağınıklıktan Kurtarın!

Ofisinizde dağınıklık çalışmalarınızı olumsuz etkileyecektir. Ortamda açıkta yer alan dosya, evrak ve kitaplarınızı organizatör yardımıyla daha güzel şekilde muhafaza ederek ortadan kaldırın. Düzenli ve ferah ortamlarda çalışma verimliliğiniz daha iyi olacaktır.

ofis-dekorasyon-ornekleri

Ofis Dekorasyon Önerilerinde Aydınlatmanın Önemi

Bütün gün yoğun bir tempoda çalıştığınız ofisinizde yeteri kadar güneş ışığını kullanarak önemli ancak bazı ofisler yeterince güneş ışığı alamayabiliyor. Böyle durumlarda gözü fazla yormayacak aydınlatma üniteleri tercih etmelisiniz. Farklı yerlere konumlandıracağınız aydınlatma üniteleriyle dengeli bir aydınlatma ortamı sağlayabilirsiniz.

ofis-dekorasyonu-nasil-yapilir

Bu yazımızda sizler için ofis dekorasyon fikirleri vermeye çalıştık. Ofisinizi dekore etmeden önce size sunduğumuz önerileri mutlaka bir kenara not etmenizi tavsiye ediyoruz. İyi dekorasyonlar!

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz.
Yapılan Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Merve 29 Mart 2015

Ellerinize sağlık ofisimizde mutlaka yararlanacağımız fikirler edindik. Sağ olun!

Facebook'ta Takip Edin!


İlginizi Çekebilir
Çimstone Mutfak Tezgahı Uygulaması

Çimstone Mutfak Tezgahı Uygulaması

23 Ağustos 2016
3.024
Bunlar da var!
Hangi Renk Dekorasyon?

Hangi Renk Dekorasyon?

9 Haziran 2015
1.909
Portakal Kokulu Mum Yapımı

Portakal Kokulu Mum Yapımı

24 Mart 2016
1.549
Ahşap Ev Dekorasyonu Stili

Ahşap Ev Dekorasyonu Stili

20 Ağustos 2015
2.781
Tül Perde Nasıl Temizlenir?

Tül Perde Nasıl Temizlenir?

11 Mart 2016
13.252
Rüya Gibi Genç Kız Odaları

Rüya Gibi Genç Kız Odaları

29 Temmuz 2015
3.686
Paletten Sehpa Yapımı

Paletten Sehpa Yapımı

19 Temmuz 2015
3.119
Karton Rulo Dekoratif Raf Yapımı

Karton Rulo Dekoratif Raf Yapımı

23 Temmuz 2016
4.207