2015 Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Bahara Özgü Örtülerle Ev Tekstili

Doğal Ürünler ile Doğal Yaşam Önerileri

Küçük Mutfakları Kullanışlı Hale Getirecek 15 Öneri

Ağzı Açık Bırakacak 12 Kablo Gizleme Sanatı

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Tasarım Fikirleri 14 Ekim 2015
13.814

Siz de benim gibi evde kablo karışıklığı yaşıyor ve bir türlü kabloları saklamak istediğiniz halde saklayamıyorsanız kablo gizleme yazım tam size göre.

Evde sağa sola dağılmış ve birbirine karışmış kablolardan kurtulmanız mümkün. Üstelik kabloları kullanarak sanatsal bir faaliyet yürüteceksiniz. Nasıl mı dediğinizi duyar gibiyim. Ağzı açık bırakacak 12 farklı kablo gizleme sanatı ile 🙂

Kablo gizleme ile sınırları zorlayın!

Evdeki görüntü kirliğine sebep olan elektrik kablosundan bir şehir manzarası nasıl çıkar işte cevabı. Aslında insan hayalleriyle her şeyin mümkün olabildiğini gösteren bir görüntü.

Evdeki duvara hem dekoratif bir görüntü kazandırılmış hem de aslında kötü görünecek olan elektrik kablosu saklanmış oluyor. Kablo gizleme sanatı adını verdiğim bu dekorasyon fikirleri içinde aslında kabloları gizlemiyor, dekorasyona kazandırıyoruz.

Yine çok beğendiğim elektrik kablosundan bir sanat eseri daha. Burada kullanılan yaprak figürleri ve kuş figürü kablonun sanki bir ağaç dalı şeklinde görünmesini sağlamış. Hakikaten zekice 😉

Bob Marley hayranlarına gelsin 🙂

Bob Marley’i bilmeyen yoktur. Saçlarını herkes çok beğenir, kablo karışıklığını toparlamak adına harika bir sanat yapılmış gerçekten çok beğendim. 🙂 Resmi hazırladığım galeri kısmında görebilirsiniz.

PlayStation severlere özel tasarım kablo gizleme

PlayStation oyun konsolunu bilmeyen yoktur. Genellikle TV’nin hemen altına ya da yanına yerleştirilen bu aletin sanata nasıl dönüşebileceğine şahit oluyoruz.

Oyun konsolunun duvara monte edilmesiyle ve kablolarının sanki direnç ya da çip görünümü kazandırılmasıyla harika bir dekorasyon sağlanmış diyebilirim. Oldukça zekice bir fikir. Kablo gizleme fikrini görmek için mutlaka galeriyi ziyaret edin.

Sizlere sunduğum kablo gizleme sanatları gerçekten hayal gücünü zorladığı kadar evin dekorasyonuna da inanılmaz katkılar sunuyor diyebilirim.

Zira bu şekilde kablo gizleme teknikleri uygulanmasa bu kablolar hem oldukça karışık bir görüntü kirliği oluşturacak hem de kullanışlılığı düşeceği için günlük hayatta sizleri sıkıntıya sokacaktır.

Sizlere kablo gizleme dekorasyon fikirleri verebilmek için bir galeri hazırladım. Gözlerinize inanamayacağınız kablo gizleme fikirleri için galerideki görselleri inceleyin.

Kablo nasıl gizlenir?

Sizler için hazırladığım kablo nasıl gizlenir sorusunun işte cevabı…

Kabloları değerlendirme sanatı

Kabloları saklama fikirlerini incelemek için görselin üzerine tıklayın.

Sizler de alternatif fikirler görürseniz bizimle mutlaka paylaşın. Kablolar hayatın bir gerçeği olsa da yavaş yavaş her şeyin kablosuz olduğunu da unutmamak gerekir.

Evinizi, bahçenizi ya da yazlığınızı renklendirecek dünyanın en ilginç kapıları yazımı da okumayı unutmayın.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz.
Yapılan Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

lipalesa 30 Aralık 2015

Hakikaten güzel fikirler. Evdeki kablo karmaşasına çözüm üretmişsiniz. Uzun zamandır takip ediyorum ev dekorasyon fikirleri üzerine güzel yazılarınız var. Teşekkürler…

hakan oyun 4 Nisan 2016

Kablo gizleme fikirleriniz gerçekten çok yaratıcı. Tebrikler dekordiyon…

Facebook'ta Takip Edin!


İlginizi Çekebilir
2016 Ev Dekorasyon Trendleri

2016 Ev Dekorasyon Trendleri

7 Mart 2016
1.869
Karşınızda Rüya Ev Dream House

Karşınızda Rüya Ev Dream House

17 Şubat 2016
3.986
Bunlar da var!
Banyolarda Küvet mi, Duş mu?

Banyolarda Küvet mi, Duş mu?

30 Nisan 2015
5.628
Modern Lavabo Tuvalet Modelleri

Modern Lavabo Tuvalet Modelleri

21 Şubat 2016
1.588
Birbirinden Güzel Ranza Modelleri

Birbirinden Güzel Ranza Modelleri

16 Şubat 2016
4.276
2016 Ev Dekorasyon Trendleri

2016 Ev Dekorasyon Trendleri

7 Mart 2016
1.869
Gelin Buketi Tasarımları

Gelin Buketi Tasarımları

11 Temmuz 2015
1.801
Dergiden Kapı Süsü Yapımı

Dergiden Kapı Süsü Yapımı

23 Temmuz 2015
4.884
En İyi 22 Modern Salon Dekorasyonu

En İyi 22 Modern Salon Dekorasyonu

2 Ağustos 2015
6.098